Revotech 320 konica 512 14pl baskı makinesi MAVİ KAFA SORUNU

Dijital makineler - Revotech 320 konica 512 14pl baskı makinesi MAVİ KAFA SORUNU ...

dj_tewfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dj_tewfik

Grafiker / Konya

Alt 21-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar elimde revotech 320 konica 512 14pl baskı makinesi var. ama 2 gündür mavi kafa da sorunlarım var. 15cm baskı yapıyorum ve mavi kesmeler yapıyor. voltaj ayarlarını denedim. kafadaki havayı aldım ama. aynı sorunu vermeye devam ediyor. bilgisi olan arkadaşlar başka ne sorunu olabilir. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hasansisman8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasansisman8

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kafadaki boyayı kesip solvent basmayı denedin mi bolca ben genelde şırıngayla basınçla basıyordum öyle bi sorunla karşılaştıgımda sorun çözülyodu
Bu mesajdan alıntı yap
etapgroup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

etapgroup

Hiç Biri / Kayseri

Alt 22-05-2013 #3
Merhaba ben yardımcı olayım telefonum ********* ararsan ben fırma sahıbıyım muglada makınem yok gercı ama konusalım bir haber beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

etapgroup

Hiç Biri / Kayseri

Alt 22-05-2013 #4
telefonum cıkmadı ekrana ama internetten ************** adresıne ulasırsan teknık servısle konusabılırsın hemen çözerler sorununu.
Bu mesajdan alıntı yap
DJOSMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DJOSMAN

Eğitimci / Denizli

Alt 30-05-2013 #5
kafa tıkanmış olabılır bende konıca 14 pl kullanıyorum tıkanma oldguu zaman 5-10 santımde kesme yapar ultrasonık cıhazlarla acman lazım yada cok tıkanma yoksa solvent bas bır kac kere sırıngayla voltaj ve data kablosuda bu sorunu yapar kabloyu yer degıstır problem devam edyorsa kafa tıkanmıstır acılması gerek. kolay gelsın yerım denızlı kale de yardımcı olabılırım muglaya yakınım ıletıısıme gecebılırsınız
Bu mesajdan alıntı yap

etapgroup

Hiç Biri / Kayseri

Alt 30-05-2013 #6
Arkadaşım sorunun devam ediyorsa makıneyı aldıgın yerı ararsan yardımcı olurlar ulas lutfen bıze revotech ı satan bır bırma var turkıyede
Bu mesajdan alıntı yap
dj_tewfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dj_tewfik

Grafiker / Konya

Alt 13-06-2013 #7
arkadaşlar sorunu çözdüm ilginize çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
siberlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siberlord

Baskıcı / Kütahya

Alt 07-07-2013 #8
arkadaşlar sorunu çözdüm ilginize çok teşekkürler.
nasıl çözdün sorunu arkadaşım benimde aynı problemim var mavide anlatırmsın lütfen
Bu mesajdan alıntı yap