RF elektronik logo su ve site için yardım

Logo Tasarımları - RF elektronik logo su ve site için yardım ...

D2bilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

D2bilisim

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar RF elektronik kendi ürettiği cihazları ve sattığı ürünleri sergileyebileceği bir site yapacağım site için logo yaptım birkaç tane ama açıkçası beğenmedim.
Ürünleri kablosuz veri aktarımı ve kablosuz ses sistemleri gibi

RF elektronik logo su ve site için yardımRF elektronik logo su ve site için yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu kadar sede bir çalışma yapmanızın nedenini bilemem ama yeşil bir zemine "RF" harfleri yazarak olumlu bir sonuç almanız bence zor.Logoyu site için kullanmaktan ziyade baştan aşağı tekrar çalışmanızda fayda var.Küçük bir tavsiye kendi beğenmediğiniz bir çalışmadan çok şey beklememelisiniz.
Bir şarkıcı düşünün söylediği şarkıyı beğenmemiş ve zorla söylüyor.Ya onu dinleyenler?
Biraz daha araştırma yaparak fontlar üzerinde oynama noktasında kendinizi geliştirmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

D2bilisim

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #3
Öncelikle yorumun için teşekkürler
Beğenmeme nedenim çok sade oluşu örnek olsun diye yolladım benimde bu konuda yeni olmama rağmen araştırarak orijinal ve profesyonel düzeyde bir site yapmam gerekiyor çünkü site yurt içi ve yurt dışındaki insanlarda hitap edecek
Bu mesajdan alıntı yap
ertiryaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertiryaki(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #4
firmanın mevcut logosu yokmu? site için logo diye birsey olmaz diye düşünüyorum. firmanın logosu neyse o olur. Yok yeni logo istiyorlar diyorsan, müşterinin beklentileri noktasında hazırla bence... farklı tarz 3 çeşit yapıp müşterinin nabzını ölçebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

D2bilisim

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #5
RF elektronik logo su ve site için yardımRF elektronik logo su ve site için yardım
Bu mesajdan alıntı yap

D2bilisim

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #6

Bu eski logosu ama web sitesinde yok kartvizitinde var. Yeni logo için çalışıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 25-09-2008 #7
kartvizitindeki logosunu kullan derim arkadaşım yapamıyacaksan : ) yaptığın çalışma logo değil bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
elektronik, icin, logo, site, yardım