RGB Matbaa Baskı?

Temel Tasarım İlkeleri - RGB Matbaa Baskı? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar elimde yazıcıdan çıktı almak için hazırladığım Türkçe dersi çalışma kağıtları var. Yapa yapa bir baktım ki 200 sayfa civarında olmuş. (Tükçe Öğretmeniyim) Daha sonra bunları birleştirdim ...

RGB Matbaa Baskı?
kubilay_oral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubilay_oral

Öğrenci (Diğer) / Bolu

RGB Matbaa Baskı?

Alt 23-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar elimde yazıcıdan çıktı almak için hazırladığım Türkçe dersi çalışma kağıtları var. Yapa yapa bir baktım ki 200 sayfa civarında olmuş. (Tükçe Öğretmeniyim) Daha sonra bunları birleştirdim PDF olarak. Tabii Word'de hazırladığım için RGB ayarlı. Matbaa için CMYK gerekiyor diye biliyorum. Bu dosyayı CMYK dönüştüren sitelerle dönüştürsem ne olur? Ya da Corel'e aktarıp düzenlesem resimleri Corel dönüştürüyor mu kendisi? Renkli sayfalı bu doküman için ne önerirsiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları