Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery

Php, Asp, Perl, Html - Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery Sponsorlu Bağlantılar Çok Kolay Bi Şekilde Editleyip Kullanabılırsınız Arkadaslar Demo : Rıfat Özkan Kişisel Web Sitesi Link : RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting...

Rıfat Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Kolay Bi Şekilde Editleyip Kullanabılırsınız Arkadaslar

Demo : Rıfat Özkan Kişisel Web Sitesi

Link : RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine sağlık güzel bir çalışma ama neden kendi sitenizi paylaşıyorsunuz merak etmedim desem yeridirRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery
Bu mesajdan alıntı yap

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #3
Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery zevk olsun dıye
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 14-01-2010 #4
çok hoşve çokorjinal

tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-01-2010 #5
Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery zevk olsun dıye
Peki zevk içinse rar dosyasına neden şifre koydunuz ve bunu belirtmediniz insanların dikkatinimi çekmeye çalışıyorsunuz?

Şimdide aaa şifrelimiymiş farketmemişim mi diyeceksinizRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery

Bence sizin amacınız reklam kendinizi reklam yapıyorsunuz bilmem yanılıyormuyum?

Editleyip kullanın demişiniz'de burdaki arkadaşlarımıza sitedeki meteryaller ve kodlamalar size mi ait yok yarın başkaları kullanınca sorun çıkabilir.

Madem paylaşım yapıyorsunuz bunlarıda belirtme zahmetinde bulunursanız iyi olacak.
Bu mesajdan alıntı yap

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #6
Peki zevk içinse rar dosyasına neden şifre koydunuz ve bunu belirtmediniz insanların dikkatinimi çekmeye çalışıyorsunuz?

Şimdide aaa şifrelimiymiş farketmemişim mi diyeceksinizRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery

Bence sizin amacınız reklam kendinizi reklam yapıyorsunuz bilmem yanılıyormuyum?

Editleyip kullanın demişiniz'de burdaki arkadaşlarımıza sitedeki meteryaller ve kodlamalar size mi ait yok yarın başkaları kullanınca sorun çıkabilir.

Madem paylaşım yapıyorsunuz bunlarıda belirtme zahmetinde bulunursanız iyi olacak.
1. Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery Küçükken beşikten falan mı düştünüz nedir bu ön yargı öyle bi amacım yok olmadıda

rar şifresi demo adresidir

2. Site Tamami İle Opensource Jquery Dir . Bilmem Anlatabildim mi

3. Siteyi Kendi Forumumda Yayınladım Kendi Forumumda Bile Şifreledim Şifrelemek veya şifrelememek benim bileceğim şey işine gelmiyorsa kullanmazsın

ilk mesajımda dunleme yapamıyorum yapabilsem silerdim zaten linkleri sende kasıla kasıla koltuguna gömülürdün Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-01-2010 #7
1. Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery Küçükken beşikten falan mı düştünüz nedir bu ön yargı öyle bi amacım yok olmadıda

rar şifresi demo adresidir

2. Site Tamami İle Opensource Jquery Dir . Bilmem Anlatabildim mi

3. Siteyi Kendi Forumumda Yayınladım Kendi Forumumda Bile Şifreledim Şifrelemek veya şifrelememek benim bileceğim şey işine gelmiyorsa kullanmazsın

ilk mesajımda dunleme yapamıyorum yapabilsem silerdim zaten linkleri sende kasıla kasıla koltuguna gömülürdün Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery
Madem bu kadar çok kendinize güveniyorsunuz neden bu stres?

Yok kasıla kasıla koltuğuma gömülürdün yok silerdim yok kendi sitemede koydumda şifreli anlatabildim mi felan demenize gerek yok.

Arkadaşım belirtmemişim dalgınlık işte şudur şifresi sitenin kodlamasıda şu ister reklam olarak algıla ister algılama paylaştım dersin geçersinRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery

Ben küçükken beşiğimden düşmedim ama senin bu kadar endişeli yaklaşımın şüphe uyandırmıyor değil haniRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery
Bu mesajdan alıntı yap

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #8
He Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery zaten 5 kişiyi yaraladım 2 banka soydum insan kacakcılıgı organ mayfalıgı vs yapıyorum tezcanlıyım buna panik denmez Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery Doğum yeri Trabzon Olanların %70 Tezcanlıdır Bu Tartışmasız Bir Gerçekdir. Yaşın İtibari İle Daha bi Olgun Olmanı Beklerdim Velakin Saldırı Moduna Geçildiğinde En İyi Savunmanın Karşı Saldırı Olduğunuda biliyorsundur Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery müdürüm istersen tartışmaya msn de devam edelim insanlara rahatsızlık vermeyelim anladım ben senin derdini strest atma peşindesin
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-01-2010 #9
He Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery zaten 5 kişiyi yaraladım 2 banka soydum insan kacakcılıgı organ mayfalıgı vs yapıyorum tezcanlıyım buna panik denmez Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery Doğum yeri Trabzon Olanların %70 Tezcanlıdır Bu Tartışmasız Bir Gerçekdir. Yaşın İtibari İle Daha bi Olgun Olmanı Beklerdim Velakin Saldırı Moduna Geçildiğinde En İyi Savunmanın Karşı Saldırı Olduğunuda biliyorsundur Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery müdürüm istersen tartışmaya msn de devam edelim insanlara rahatsızlık vermeyelim anladım ben senin derdini strest atma peşindesin
Amacım stres atmak değil ama konuşma uslubunu beğendim Karadenizli insanları severim zatenRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery

Kusura bakma bu piyasada her önüne gelen birşeyleri çalıp çırpıp ben yaptığım dediği için hiçkimseye güven kalmıyor doğrusu ve genelde önyargıyla yaklaşılıyor insan mecmuren.

Umarım musait bir zamanda tabiki hayhay msn de konuşuruz sadece konuşmak mağabında tartışmak değilRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery

Başarının devamını dilerim sağlıcakla kalRifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery
Bu mesajdan alıntı yap

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #10
Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery eyvallah müdürüm

pm atamıyorum ****************** Rifatozkan de Kullanılan Tema ve Psd Dosyaları jquery msn
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları