Rimmel Bayanlara

Dünyadan Afiş Örnekleri - Rimmel Bayanlara ...

Rimmel Bayanlara
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Rimmel Bayanlara

Alt 06-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rimmel Bayanlara

(alıntıdır)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel olmuşRimmel Bayanlara ama bence buda oyuncak reklamı gibi..'bizim rimelimiz akar' gibi duruyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 06-02-2009 #3
Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir.
Konu :
Rimmel Bayanlara
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet-im isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet-im(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-02-2009 #4
ya tamam ben bunun güzel yanını göremedim siz söleyin.inanki merak ediyorum.benim göremedim bi güzellik varsa lütfen söleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2009 #5
ya tamam ben bunun güzel yanını göremedim siz söleyin.inanki merak ediyorum.benim göremedim bi güzellik varsa lütfen söleyin.
Sizin afişleri nasıl yorumladığınızı daha öncede görmüştüm örnek sanırım biraz daha dikkatli bakarak anlatılmak isteneni anlayabilirsiniz, siz konu başlığına bakmadan sadece çalışmaya bakarsanız sanırım bu ne berbat bir çalışma demeniz normaldir.
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2009 #6
bence önce Türkçe konuşmayı acilen öğrenmelisiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-02-2009 #7
Sizin afişleri nasıl yorumladığınızı daha öncede görmüştüm örnek sanırım biraz daha dikkatli bakarak anlatılmak isteneni anlayabilirsiniz, siz konu başlığına bakmadan sadece çalışmaya bakarsanız sanırım bu ne berbat bir çalışma demeniz normaldir.
bence önce Türkçe konuşmayı acilen öğrenmelisiniz..
uyarıya rağmen tutumunu sürdüren bu kişiye çanak tutmuş oluyorsunuz
siz ne yaparsanız yapın tavrı belli ve değişmez arkadaşlar

afiş gayet açık
tabi biraz hayal gücü ve anlama yetisi olana
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2009 #8
uyarıya rağmen tutumunu sürdüren bu kişiye çanak tutmuş oluyorsunuz
siz ne yaparsanız yapın tavrı belli ve değişmez arkadaşlar

afiş gayet açık
tabi biraz hayal gücü ve anlama yetisi olana
amacımız çanak tutmak değil.
düzgün dille hatasını anlamasını sağlamak. yok anlamıyorsa zaten moderatörler anlatacaktır..
"tabi biraz hayal gücü ve anlama yetisi olana" bu eklentiniz de tam anlamıyla söylenmesi gereken şeydi Rimmel Bayanlara
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet-im isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet-im(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-02-2009 #9
buna siz karar veremezsiniz hangi dilde konusucagıma ve ne teazda yazıcama anca ben karar veririm.bakıyorumda sanki 4 4lüksünüz.sizin hiçbi hatanız yok.hepiniz cok zekisiniz hata annenizin karnında afişle doğdugunuz için burda ne demek istiyo anlıyosunuz.sizin her zaman bilginiz vardı bu işe hiç yeni basladıgınız dönem olmadı.ayrıca ben size sordugumu hatırlamıyorum.anlama yetisi kimde yok ortada.arkadasa sadece neresini güzel gördüğünü sordum sadece arkadasa yani 2 kişi umarım anlıyosunuz.bu site destek yerine köstek oldugu acıkca ortada.bi soru sordum ve tek arkadasa sordum geri kalan kişiler muahattabım deildir.yorgunellla bu lafım sadece sanadır.kendini dev aynasında görüyosun.en ufak bilgiyle kendini bişey olmus gibi görüyosun.senin gibi insanları cok gördük sadece laf eden kendine gelince zoruna giden bi tip.o zaman sende Türkce ögren imzandaki ''ruhum yıpraNmadıkça kalemİm hareket etmemekte...'' bu sözler ne kadar kurallı sana kalmıs bişeki kalmıs sen kimsinde bana bu diyosun.bu siteye bi tavsiye üzerine gelmiştim.yani dolu bu konuları anlatan siteler var kimse vazgeçilmez deildir.moderatörde kim ya sanki benden yüksek insanmı site sahibi olsa kac yazarki sanki moderatör anlatıcakmıs cokta tın sanki.bu sözlerden sonra inş banlarsınız.her kelimemde haklıyım.émmst adlı kişiye sordugum soruya herkes maydonoz oldu.birine yorum yapmadan önce kendinize baksanız iyi olur.kendini bi halt sanan kişilerin daha doğrusu bende grafikerim diye kişilerin toplandıgı sitede durmak hatta üye olmak hataydı hadi banlayın....
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2009 #10
burası bir paylaşım sitesi ise ve burda Türk dil kurumuna ve biz seviyeli insanlara hitaben birşeyler sunuyorsak uslubunuza pekalada karışırız...
yeni başladığınızı ifade ediyorsunuz. Yeni başlayan biri için ve öğrenme çabası içinde olan biri için hiçte hoş olmayan bir dil kullanıyorsunuz.
Kaba bir tabir olucak belki ama terbiyesizleşiyorsunuz. Banlanmayı bekleyerek seviyenize zaten ortaya koyuyorsunuz.

Banada bu şekilde hakarette bulunuyorsunuz. Konumu bilgili ve incelemeye açık kişiler tarafından bu denli polemiklerlede ihlal ediyorsunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bayanlara, rimmel