ring jeans 2007-08 sonbahar kış kapak

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ring jeans 2007-08 sonbahar kış kapak Sponsorlu Bağlantılar bu da sonbahar kış arkadaşlar....

grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 26-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu da sonbahar kış arkadaşlar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

recepuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recepuncu(32)

Bilg. Teknikeri / Çorum

Alt 26-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorum yapçam ama senin bu sefer ki tepkinin ne olcağını kestiremediğim için yapmıyorum. Bence kendini şanslı hissetme çünkü ne kadar eleştirilirsen o kadar yükselirsin sana iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-04-2008 #3
çok şık bir görüntüsü var ellerine saglık
Bu mesajdan alıntı yap

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 26-04-2008 #4
Yorum yapçam ama senin bu sefer ki tepkinin ne olcağını kestiremediğim için yapmıyorum. Bence kendini şanslı hissetme çünkü ne kadar eleştirilirsen o kadar yükselirsin sana iyi çalışmalar.

sen yenisin galiba. bende öyleyim. ama eleştirilerinin nekadar yapıcı olduğunu anlamam için seninde çalışmalarını görmek lazım diye düşünüyorum. bir nevi bende eleştiri yaptım hepsi o ring jeans 2007-08 sonbahar kış kapakeace1: meraketme gayet anlayışlıyımdır. eleştirilerini herzaman bekliyorum. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 26-04-2008 #5
gayet güzel. fakat şu resimleri biraz daha küçük yüklermisin foruma.
Bu mesajdan alıntı yap
recepuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recepuncu(32)

Bilg. Teknikeri / Çorum

Alt 26-04-2008 #6
Grafissmail bu forumda yeni olmam işimdeki deneyimim ile orantılı değildir. Gördüğüm kadarıyla foruma çalışmalarını koyarak kendini kanıtlamak gibi yada puanlamayla ilgili bir bölümde yok. Şuan olmasa bile ileriki zamanlarda yorum yada eleştiri almak istediğim çalışmalarım olursa mutlaka taze fikirlere sunacağım.

Çalışmana şimdi yorum yapmam gerekirse 'güzel' diye kestirip atmak bana göre değil:
-Kasım ayı takvim yaprağına basılan fotoğraf için gayet şık ama sonbahar-kış kreasyonu broşürü olduğu belli değil.
-İlkbahar-Yaz broşüründe kullandığın insanlara kışlık elbiseler giydirilerek yaptığın fotoğraf çekimleri varsa onu kullan bütünlük olsun. Sayfa genel tasarım çizgilerini "Bomba gibi bir giriş yapma havası vermek" için seneye değiştirmende yarar var.

[COLOR="SlateGray"](Sözlerimi yanlış anlamana gerek yok çünkü öfke ile yazmıyorum, daha iyi olacak çalışmalar için yazıyorum.)[/COLOR]
İyi çalışmalar kardiş.
Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-04-2008 #7
gayet güzel olmuş renkler uyumlu başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
bymuammer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bymuammer(36)

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 30-04-2008 #8
şık bir çalışma ama birkaç mankenle süsleyebirdin sanki daha iyi olurdu...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
ozzlem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzlem

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #9
bende beğendim çok şık görünüyor.başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 05-05-2008 #10
Grafissmail bu forumda yeni olmam işimdeki deneyimim ile orantılı değildir. Gördüğüm kadarıyla foruma çalışmalarını koyarak kendini kanıtlamak gibi yada puanlamayla ilgili bir bölümde yok. Şuan olmasa bile ileriki zamanlarda yorum yada eleştiri almak istediğim çalışmalarım olursa mutlaka taze fikirlere sunacağım.

Çalışmana şimdi yorum yapmam gerekirse 'güzel' diye kestirip atmak bana göre değil:
-Kasım ayı takvim yaprağına basılan fotoğraf için gayet şık ama sonbahar-kış kreasyonu broşürü olduğu belli değil.
-İlkbahar-Yaz broşüründe kullandığın insanlara kışlık elbiseler giydirilerek yaptığın fotoğraf çekimleri varsa onu kullan bütünlük olsun. Sayfa genel tasarım çizgilerini "Bomba gibi bir giriş yapma havası vermek" için seneye değiştirmende yarar var.

[COLOR="SlateGray"](Sözlerimi yanlış anlamana gerek yok çünkü öfke ile yazmıyorum, daha iyi olacak çalışmalar için yazıyorum.)[/COLOR]
İyi çalışmalar kardiş.

değerlendirmelerin için teşekkürler arkadaşım. tasarım genel itibariyle kurumsal görünmesi amacıyla pastel renkler kullanıldı. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
men vb, kitap kapa, bror