ripleme modu programı lazım varmı bilen

Dijital makineler - ripleme modu programı lazım varmı bilen Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar gz print diye bir proğram varmış bana lazım şu an elimde kullandığım proğram da makina çalışırken bir başka işlem yapamıyorum. Duyduğum kadarı ile bu gz print proğramı ...

isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

Alt 27-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar gz print diye bir proğram varmış bana lazım
şu an elimde kullandığım proğram da makina çalışırken bir başka işlem yapamıyorum. Duyduğum kadarı ile bu gz print proğramı herşeşe izin veriyormuş. bir deneyeceğim bir kullanan varsa lütfen bizede atarsa sevinirim adresini.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 27-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ghongzheng marka makınen mı var arkadaşım? Ayrıca her makınenın RIP Pro. farklıdır. Makınanda ENCODER varmı? Ayrıca pc'de rem arttır sanırım 512 kullanıyorsun 1e cıkart ya da 1se 2 gb yap sorunu cozersın. Bazı makıneler harddısclıdır kımısıde pc ıle calısır. Data tek tek gıttıgınden dolayı pc kasabılır. Program arayacagına oncelık olarak remde yukseltme yapsan daha ıyı olur. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

isra

Baskıcı / Konya

Alt 28-02-2008 #3
arkadaşım teşekkürler yardımın için infiriti yf8160 makina var bende 1,250 rem var makinada. bende baskı yaparken hızını nasıl artırırım diye sormuştum o proğramı. teşekürler saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 28-02-2008 #4
ok anladım. araştırmama izin verirsen bi program araştırması yapabilirim. Makinenin markasını not aldım. Buradan haber vereceğim size. İYİ ÇALIŞMALAR
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 28-02-2008 #5
arkadaşım teşekkürler yardımın için infiriti yf8160 makina var bende 1,250 rem var makinada. bende baskı yaparken hızını nasıl artırırım diye sormuştum o proğramı. teşekürler saygılarımla
yf8160 anladığım kadarı ile infiniti rip kullanıyorsunuz

makine baskı yaparken pc de kasma olmaması için kullnılan pc de ram ve işlemci çok önemli en az 2 gb ram ve p4 3000 işlemci

ama tavsiyem baskı için bir başka pc kullanmanız..
Bu mesajdan alıntı yap

isra

Baskıcı / Konya

Alt 06-03-2008 #6
çot teşekkür ederim sağolun
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 06-03-2008 #7
rica ripleme modu programı lazım varmı bilen

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
edareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Alt 05-07-2012 #8
aynı sorun bendede var
Bu mesajdan alıntı yap
ersanseker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersanseker(38)

Grafiker / Antalya

gongzheng

Alt 26-12-2015 #9
arkadaşlar ben xaar 128 kafa kullanıyordum. makine 2 senedir yatıyordu, tekrar hayata geçirdim şu an programlarında sorun yaşamıyorum yanlız ripleme ilgili sorun yaşıyorum hangi rip programını kullandığımda aklımda değil. biliyorsunuz ki gzprint ( .prn ) uzantılı dosyaları baskı yapıyor , ne kullanacağım konusunda yardımcı olurmusunuz....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gz print prora