riso hc-5500

Baskı - riso hc-5500 Sponsorlu Bağlantılar riso hc-5500 dijital baskı makinasını kullanan varsa makinanın iyi veya kötü yönlerini yazarlarsa çok seviniriz... almaya niyetlendik... son bi araştırma daha yapalım herkese hayırlı işler diliyorum....

riso hc-5500
pele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pele

Grafiker / Van

riso hc-5500

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

riso hc-5500 dijital baskı makinasını
kullanan varsa
makinanın iyi veya kötü yönlerini yazarlarsa çok seviniriz...
almaya niyetlendik...
son bi araştırma daha yapalım herkese hayırlı işler diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatihkureci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihkureci

Matbaacı / Balıkesir

Alt 21-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi ve tecrübelerini aktaracak varsa Riso HC5500 hakkında bende bilgi istiyorum.
Özellikle düşük tirajlı otokopili işlerde, ayrıca çıkartma etiket baskılarında kullanmak için lazım. Kuşe çıkartma etikete de baskı yapar mı? Bilgi verecek arkdaşlara şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 04-07-2013 #3
Bilgi ve tecrübelerini aktaracak varsa Riso HC5500 hakkında bende bilgi istiyorum.
Özellikle düşük tirajlı otokopili işlerde, ayrıca çıkartma etiket baskılarında kullanmak için lazım. Kuşe çıkartma etikete de baskı yapar mı? Bilgi verecek arkdaşlara şimdiden teşekkürler...
kuşe kağıda baskı yapmaz. otokopili işlerde ve seri nolu baskılarda 10 ÜZERİNDEN 10...
Bu mesajdan alıntı yap
pekedisprint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pekedisprint

Baskıcı / Muğla

Alt 01-05-2014 #4
merhabalar riso 5500 su ana kadar en cok tutulan baski makinasirir.benkendim kullaniyor ve saticiligini yapiyorum hollandada ikinci eli ve yedek parcasini ihtiyaci olan herkez email atabilir turkiye fiyatinin cok altinda bir fiyat

ismail pekedis
NEDERLAND
Bu mesajdan alıntı yap
pekedisprint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pekedisprint

Baskıcı / Muğla

Alt 01-05-2014 #5
merhabalar riso 5500 su ana kadar en cok tutulan baski makinasirir.benkendim kullaniyor ve saticiligini yapiyorum hollandada ikinci eli ve yedek parcasini ihtiyaci olan herkez email atabilir turkiye fiyatinin cok altinda bir fiyat

ismail pekedis
NEDERLAND
Bu mesajdan alıntı yap
fatihkureci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihkureci

Matbaacı / Balıkesir

Alt 27-12-2014 #6

ismail pekedis
NEDERLAND
Şu an fiyatı nedir bu makinenin? Ne gibi problemlerle karşılaşılabiliyor? Matbaalarda kullanıma uygun mu?
Bu mesajdan alıntı yap