robotn!k web sitesi için arayüz=D

Web Tasarımı - robotn!k web sitesi için arayüz=D ...

juvenil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

juvenil

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 11-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yorumlarınızı alsam,eksik gedik bi baksanız=D
(not:ustteki bos bannera flashlı bişiler eklicegi için arkadasım bos bıraktım)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 12-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şeffaflık çok güzel kullanılmış genel olarak güzel bir tasarım. Hocam şimdi şöyle bir durum ortaya çıkmış. Şeffaf bir tasarımda 5px lik oval mat pencereler içine resim koyarsan bütün tasarımı boğar. Bunun yerine resimlerin dışına 1 px lik oval #ddd tonunda bir pencere koyarsan resimler tasarımla çok birleşecektir (bu yazdıklarım menünün altındaki kısım içindir). Ama yinede tebrik ederim güzel tasarım. Son olarak altta üç adet resim var onlar çok yanlız kalmışlar. Resimleri biraz daha geniş kullanıp birbirine daha yakın olmasını sağlamalısın bence. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

juvenil

Alt 12-07-2009 #3
Şeffaflık çok güzel kullanılmış genel olarak güzel bir tasarım. Hocam şimdi şöyle bir durum ortaya çıkmış. Şeffaf bir tasarımda 5px lik oval mat pencereler içine resim koyarsan bütün tasarımı boğar. Bunun yerine resimlerin dışına 1 px lik oval #ddd tonunda bir pencere koyarsan resimler tasarımla çok birleşecektir (bu yazdıklarım menünün altındaki kısım içindir). Ama yinede tebrik ederim güzel tasarım. Son olarak altta üç adet resim var onlar çok yanlız kalmışlar. Resimleri biraz daha geniş kullanıp birbirine daha yakın olmasını sağlamalısın bence. iyi çalışmalar.
hmmm saol arkadaşım yorumların için^^
demek istedgn cerceve sekli soyle bir seymi(deneme amaclı yaptım,bu seferde cok ince olmadı mı sanki?=D)

menü seklinde kullandıgım için o resmleri 3 tane olmak zorunda kaldı ama elestiri için tesekkrler=D
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(29)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 12-07-2009 #4
emeğine sağlık tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

ensargk

Alt 12-07-2009 #5
demek istedgn cerceve sekli soyle bir seymi(deneme amaclı yaptım,bu seferde cok ince olmadı mı sanki?=D)

menü seklinde kullandıgım için o resmleri 3 tane olmak zorunda kaldı ama elestiri için tesekkrler=D

İlk kullandığından çok daha iyi çünkü şeffaf tasarımlar kalın çerçeveleri kaldırmıyo, ya kullandığın çerçeveyede bir şeffaflık verceksin yada ince yapcaksın.İnan web sitelerinde şeffaf tasarım delisiyimrobotn!k web sitesi için arayüz=D bunu için çok ilham alınası web sitesi dolaştım ve gördümki ince borderlar daha kaliteli duruyo. Bence bu şekilde kullanmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

ensargk

Alt 12-07-2009 #6

İlk kullandığından çok daha iyi çünkü şeffaf tasarımlar kalın çerçeveleri kaldırmıyo, ya kullandığın çerçeveyede bir şeffaflık verceksin yada ince yapcaksın.İnan web sitelerinde şeffaf tasarım delisiyimrobotn!k web sitesi için arayüz=D bunu için çok ilham alınası web sitesi dolaştım ve gördümki ince borderlar daha kaliteli duruyo. Bence bu şekilde kullanmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

juvenil

Alt 12-07-2009 #7

hmmm tesekkrler tavsiyelerin icin^^
bende cok seviyorum bole seffaf duranları,digerleri gözüme hoş gelmiyorobotn!k web sitesi için arayüz=D
Bu mesajdan alıntı yap
By-Bilken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By-Bilken

Webmaster / İstanbul

Alt 17-08-2009 #8
resimler içeride kayboldum diyor...
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2009 #9
çok karanlık olmuş sanki :S
Bu mesajdan alıntı yap
hayabusa.69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayabusa.69

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-08-2009 #10
bannersiz cok ciplak duruyor bannerli gorsek suher olar.
ama gelen anlamda guzel olmus
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları