Rock Festivali İçin Logo

Logo Tasarımları - Rock Festivali İçin Logo Sponsorlu Bağlantılar Yazın gelmesiyle birlikte çoğalan festivaller ve son yıllarda Rock müziğin tırmanışta olması nedeniyle düzenlenen uluslararası rock festivallerine bir yenisi daha katılıyor. Organizasyonun tamamını firmamız düzenliyor ve dolayısıyla logo ...

Rock Festivali İçin Logo
sync_up isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sync_up

Grafiker / Ankara

Rock Festivali İçin Logo

Alt 17-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazın gelmesiyle birlikte çoğalan festivaller ve son yıllarda Rock müziğin tırmanışta olması nedeniyle düzenlenen uluslararası rock festivallerine bir yenisi daha katılıyor. Organizasyonun tamamını firmamız düzenliyor ve dolayısıyla logo ve tasarım çalışmaları da bana kalıyor.

Festival için yapılan logo tasarımlarından bazıları...

Rock Festivali İçin Logo

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ibozo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibozo

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anlaşılan kimse rock ya da heavy m e t a l (sansürlüyo meret arasına boşluk koydum) dinlemiyor Rock Festivali İçin Logo) meydan bana kaldı tabii hangi gruplar var beleş bilet var mı konser nerde bunları yorumlarımdan sonra özelime mail atarsın Rock Festivali İçin Logo) Başta biz rockçılar (eskidendi tabii şimdi haber bile izliyemiyorum) öyle renkli jan janlı şeylerden pek hoşlanmayız genelde hepimizin 5 -10 tane siyah tişörtü olur bu durumda sağdaki 3 logo sizlere ömür Rock Festivali İçin Logo yani ana renk siyah, soldaki logoların da ayakta duran vatandaşlar blues havası vermiş sanki parliament blues festivali için saklayabilirsin onları Rock Festivali İçin Logo eee geriye kaldı bi tane onunda yazı rengini tutmadım turquaz sanırım onuda sea ya uygun alttaki mavi renkten yaparsan 2008 in oralara izmir istanbul (ankara olmaz orda sea yok Rock Festivali İçin Logo) ) gibi yer belirtirsen zaten parlatmışsın süper olur valla. ama siyahı 50 40 40 100 ver ki basıldımı zayıf kalmasın. benim bileti de unutma hepsi güzel ama tercihim 1 numara. sen de onu beğenmiş olmalısın ki en başa koymuşsun. benim taktik müşteriye okeyletirken iyiler öne uyduruklar alta Rock Festivali İçin Logo)) Kolay gelsin dostum. Saygılar

yaa bi de şu parlamayı biraz kırsan diyorum Rock Festivali İçin Logo) çok sert durmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-06-2008 #3
4 ve 6 çalışma dışında bence güzel gözüküyorlar ben begendim emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
baris.basaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2008 #4
Ben en sertlerini dinliyorumda bu logolar biraz basit olmuş.Hazır vektörel çizimler kullanmışsın hepsinde.Ayrıca çok karışık.Daha sade ve dahada anlaşılır olması lazım bence.
Rock veya heavy ****l grup yada festival logoları daha sert keskin hatlardan oluşur genelde.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 18-06-2008 #5
hazır objelerle anca görsel hazırlanır ama logo hazırlanmaz. logo özgün olmalıdır. birde herşeyin bir doğası olduğu gibi rock müziğinde bir doğası vardır. doğası gereği rock müzik sert bir müziktir ve bu logolar o sertliği hiç mi hiç yansıtmıyor. ayrıca rock müziği temsil eden renkler siyah kırmızı ve beyazdır. bir renkler üstüne durmalısın. şuanda yapmış olduğun logolar daha çok punk müzik tarzında olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
purple isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purple(32)

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2008 #6
Logo Çalışmaların Çok kötü değil fakat logo tasarımınında kuralları vardır. Özellikle Logo tasarımında 3 boyuttan çok vektörel ve sade şeyler kullanılmalı az öge ve sadelik önemli.Çok öge okunurluğu azaltıp dikkat dağınıklığı yaratır.Daha sade ve okunur olmalı. seruvenist arkadaşımızın dediği gbi
rock müziği temsil eden renkler siyah kırmızı ve beyaz tarzında şeylerdir.rock müziğin ruhunu yansıtmalı.bencede.yeni nesil logolarda bu parlama olayı çok fazla kullanılıyor ya hiç kullanılmamalı yada daha yumuşak birşeklde geçiş olmalı.ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 18-06-2008 #7
5, logo olmuş bence eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
yilmazlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmazlar

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-06-2008 #8
çok güzell elerine sağlık cıvıl cıvıll..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2008 #9
logo illaki yuvarlak veya kare bi zemin içine oturtulmamalı bence..genel olarak standartı geçmemiş ve olaydan anlamayan birisinin bile aaa ewet konser veya eglence war demesıne yol acabılecek görsellıkte..yıne de ugrasına ve calısmalarına tesekkurler..ama sınırlarını zorlamalısın bana kalırsa..A tout le monde..
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-06-2008 #10
hazır şeyler kullanmışsın we tasarım biraz karışık olmuş kendin çizsen ve kendine özgü sade vektörel bir şeyler deneseydin daha iyi olurdu
yinede 4.logo hiçde fena değilRock Festivali İçin Logo
ama bunun corelde wektörel olarak yapılmasını tercih ederimRock Festivali İçin Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
festivali, icin, logo, rock