roka çift kırımlı broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - roka çift kırımlı broşür ...

roka çift kırımlı broşür
cruX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cruX

Grafiker / Adana

roka çift kırımlı broşür

Alt 18-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir gecede yaptığım bir çalışma müşterilerim genelde değişiklik istemezler ama sizin öneriniz varmı diye merak ettim... yalnız logo pantenti alındı... ufak bir hatırlatma...

roka çift kırımlı broşür

roka çift kırımlı broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 18-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Müşterilerine ne içiriyosun da senden değişiklik istemiyolar?"
he he evet biraz acımasız oldu, ama düşününce çok güldüm. yazmadan edemedim.

yemekleri tutan mal karışık, zemin karışık, yazı karışık ve uzak...
bu menüyü okuyacağıma başka restorana giderdim.

yemek, gıda, renk... bu tip keyword lerle bi araştırma yaparsan, Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

başarılar...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

cruX

Grafiker / Adana

Alt 18-09-2009 #3
bilmiyorum biliyormusunuz rakı balık şalgam ve roka süper uyumludur..

bu size müşteriye ne içirdiğimin cevabı roka çift kırımlı broşürDroka çift kırımlı broşür

ya adana piyasasını bilmiyorsunuz burası tek düze bir yer biraz farklı olduğun zaman adın çıkıyor ve direk o gözle bakıyorlar ben çalıştığım yerden dolayıda adana da isim yapmış biriyim onun için değişiklik istemiyorlar sen yapıyorsan doğrudur diyorlar...

eleştiriniz içinde teşekkür ederim... iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2009 #4
roka çift kırımlı broşür

Yazılar okunmuyor doğru düzgün. roka çift kırımlı broşür İsmi görmek istemeyen müşteriler için sorun olmayabilir ama şahsen çok dikkat ederim böyle şeylere. Siz de düzeltirseniz güzel olur. Siz daha iyi bilirsiniz grafik işlerinde en ufak bir hata bütün çalışmayı öldürebilir.

Logoyu çok beğendim. roka çift kırımlı broşür Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 18-09-2009 #5
logo güzel olmuş. başarılar dilerim. alttaki yazılarda harf hataları var ...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2009 #6
Zemin görselleri boğmuş ve çalışmanın en dikkat çekici yanı yazım hataları. Gece yorğunluğuna verilebilir ama düzeltmeden sunumu gerçeekleştirmeyin. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

cruX

Grafiker / Adana

Alt 19-09-2009 #7
çalışmama sizin söylediğiniz yönde değişiklikler uyguladım uygun zamanda baskı şeklini siteye ekliyeceğim... yardımlarınız için teşekkürler...

yaptığım değişiklikler : fontu birkaç punto büyüttüm, zemin rengini açtım, yazıları okunabilir bir şekilde ön plana çıkarttım, v.b.

yalnız birşey belirtmek isterim bunu bir gecede yaptığımı belirttim en başta bu gece 12 den sahur arası bir çalışma onun için yorgun beyinle pek dikkat etmedim sadece bir şablon türü sunmak istedim müşterime buna benzer demek için..

sayenizde daha güzel oldu tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-09-2009 #8
Ulaş arkadaşımızın dediği gibi zemin resimleri yutmuş.Üstüne bir de yazıları ürün resimlerinin üzerine binince ortaya çok karmaşık bi çalışma çıkmış.Bence zemini değiştirmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap