Roland AJ - 1000 Sizce Nasıl Bir Makina.. :) ?

Dijital makineler - Roland AJ - 1000 Sizce Nasıl Bir Makina.. :) ? Sponsorlu Bağlantılar Evet Beyler Yukarda Belirttigim Gibi Roland aj - 1000 Nasıl Bir Makina Bence Harikalar Otesi İç Ve Dış Mekanda Kullanilabilir.. Baskı % 100 Net... Daha Ne Diyebilirimki Müşteri ...

targ3t isimli Üye şimdilik offline konumundadır

targ3t

Grafiker / Mersin

Alt 19-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet Beyler Yukarda Belirttigim Gibi Roland aj - 1000 Nasıl Bir Makina Bence Harikalar Otesi İç Ve Dış Mekanda Kullanilabilir.. Baskı % 100 Net... Daha Ne Diyebilirimki Müşteri Memnuniyeti % 100... Roland AJ - 1000 Sizce Nasıl Bir Makina.. :) ?Roland AJ - 1000 Sizce Nasıl Bir Makina.. :) ? Bu Makinanin Fiyatlari Neledir Acaba Ya...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

faikgurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faikgurcan

Grafiker / Bursa

Alt 29-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ürün teslim fiyatı 90milyar kdv dahil fiyatıdır. saatde 80merekare baskı yapaniliyor.. ekosolventliyse cok pahalıya cıkabilr maliyet solventli de olabilyor..
çok iibir makinadır
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 29-07-2008 #3
baskıları güzel . tipik roland. kullanımı kolay .maliyetine gelince makineyi dolum sistemine çevirebiliyorsunuz. maliyetler çok çok düşüyor. çin makineleri ile rekabetinizi kolaylaştırıyor. benim bildigim 20 nin üzerinde kullanan var. boyalarıda ecoxtreme denen özel bir boya .
Bu mesajdan alıntı yap
yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 01-08-2008 #4
doğru arkadaşlar roland güzel ama 1 tam solvent değil çünkü seiko kafa 2 boya maliyeti fazla şu anda tam solventle çalışan 2 kafa var spectra ve xaar troyjet spectra ile rolanda ki baskıyı çok net alırsınız hatta mimaki baskısını bile yerli üretim tam solvent ve çin malından ucuz
Bu mesajdan alıntı yap
WaSSiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WaSSiLi

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2008 #5
Aj-1000 üzerinde makina tanımıyorum hız konusunda kalite konusunda ne diyebilirim ki başka şu anda türkiye'de 15 adet bulunuyor 7si izmirde Bürmak'tarafından satıldı birsi de Özlü reklam'da Roland AJ - 1000 Sizce Nasıl Bir Makina.. :) ? bizde izmirde Bürkmak'ın alt bayisiyiz.Roland almak isteyen olursa yarımcı oluruz.
Bu mesajdan alıntı yap

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 03-09-2008 #6
Türkiye de Aj 25 tane falan satılmış diye biliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
WaSSiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WaSSiLi

Grafiker / İzmir

Alt 04-09-2008 #7
aj-1000 tam solventttir.Orjinal kartuşuda tam solventtir ama zehirli maddeleri alınmış solventtir.avrupada kullanılmasına izin verilen tek solvent makinadır.dökmeye geçerseniz ondada tam solventtir.Orjinal kartuşlarda a1 a2 a3 olarak 3 kalite boyası vardır.a1 yüksek kalite yüksek maliyet.a2 yüksek kalite birz düşük maliyet.a3 çok düşük maliyet yüksek kalitedir.ortalama a1 m2de 2.5 $ maliyet a2 1.5-2 $ malieyet a3 1 $ civarı maliyet.bunlar garanti kapsamındadır.dökme sistemde ortalama 0,50 0,80 $ maliyet bu boyaların hepsi garanti kapsamındadır.birde satılan makina adedei 25 yanlış yazmışım Roland AJ - 1000 Sizce Nasıl Bir Makina.. :) ?
Bu mesajdan alıntı yap

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-09-2008 #8
Dökme boyada 0,50 cent e kadar düştügünü söylemişlerdi.
Bu mesajdan alıntı yap
handsfree isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsfree

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-09-2008 #9
Roland baskı makinesi yerine yeni nesil seiko kafalı makineleri tavsiye ediyorum.
AJ-1000 biraz pahalı ve parçalarına ona keza. ama hız isterseniz aynı baskı kalitesinde daha hızlı makineler bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
abdurborucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 15-09-2008 #10
rolandın sitesinde videosunu gördüm... tanıtım videosunda herşey açıkça belli oluyor...
bence de mükemmel bir makineeee!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
1000, bir, makina, nasıl, roland, sizce