roland cam1 modeli yazmıyor bir ploter kesici var ben corelden direk kesim yapmak ist

Folyo kesim - roland cam1 modeli yazmıyor bir ploter kesici var ben corelden direk kesim yapmak ist ...

roland cam1 modeli yazmıyor bir ploter kesici var ben corelden direk kesim yapmak ist
duman_gozlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duman_gozlu

Grafiker / Kırşehir

Alt 15-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:crying:arkadaşlar bende roland cam1 modeli yazmıyor bir ploter kesici var ben corelden direk kesim yapmak istiyorum bunun için ek bir program varmı ayrıntılı ve resimli anlatırsanız sevinirim çünkü bildiniz gibi filexisingin programıyla rahat çizim yapılmıyor corel de yaptım vectörel çizimleri kestirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 16-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corelden kesim yapmak için. Ek bir programa gerek yok.Madem flexiden kesiyorsun.Corelde çizdiğini flexiye aktar kes ne var bunda.Modelini bile bilmediğin bir plotterle kolay yoldan kesim sorunlarına çare olmaz
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 16-10-2009 #3
graficar arkadaşın dediği gibi corel kullanyısanzı corelde yaptığınız çizimleri flexi de kestirin, bende çoğunlukla öyle ediyorum corelden direk kesim flexiden kesim kadar kullanışlı olmaz zaten..
Bu mesajdan alıntı yap