Roland CX-24 Modeli hakkinda bilinmesi gerekenler..

Folyo kesim - Roland CX-24 Modeli hakkinda bilinmesi gerekenler.. Sponsorlu Bağlantılar Sevgili Arkadaslar, Uzun ugraslarim ve kararsizliklarim sonucu asagida görülen Roland CX-24 Plotter´i almis bulunmaktayim. Kabaca calisma prensiplerini bilmekle beraber, ögrenecegim daha cook sey oldugunun da farkindayim. Dogru mudur ...

doganza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doganza

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Arkadaslar,

Uzun ugraslarim ve kararsizliklarim sonucu asagida görülen Roland CX-24 Plotter´i almis bulunmaktayim. Kabaca calisma prensiplerini bilmekle beraber, ögrenecegim daha cook sey oldugunun da farkindayim. Dogru mudur bilmiyorum ama direk Corel üzerinden kesim yapmayi düsünüyorum.

Sizlerden bu Model hakkindaki tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Calisma konusunda önemli ipuclari, pratik bilgiler, kisisel yöntemleriniz... Muhtemel sorunlara karsi cözüm önerilerinizi de merakla bekliyorum.

-----------
Bu baslik altinda toplanan bilgilerden sadece benim degil bir cok arkadasin faydalanacagindan eminim. Onlar adina da simdiden tesekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 01-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tam isabet etmişsiniz.Forumda corelden nasıl kesileceği hususunda gerekli bilgiler mevcut.Önerim.en iyi bildiğiniz programı kullanmaktır.Bu plotter,tüm kesim programları ile uyumludur.Güle güle kullanmanız dileği ile
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bilinmesi, cx24, gerekenler, hakkinda, modeli, roland