Roland cx24 kaç mt folyo?

Folyo kesim - Roland cx24 kaç mt folyo? ...

kubrakoyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar, roland cx24 plottere corel üzerinden kesim yaptırıyorum. corelin print preview ekranı 160 cm uzunluğunda alanı gösteriyor. ben acaba tek seferde 160 cmden fazla kesim yaptırabilirmiyim? yine corel üzerinden
yardımlarınız içiğn teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 16-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaptırabilirsin.yazıcılar klasöründen cx24 ün ayarlarına gir.24 metreye kadar tek seferde kesme imkanı var.
Bu mesajdan alıntı yap

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2010 #3
corel içinde print setup tan properties, oradan gelişmiş,kagıt cıkıs kagıt boyutu denen biyer var orada 584.0 x1600.0 yazıyor degiştiremiyorum. baska biryerdenmi ayrıntılı açıklarmısın çünki uzun folyo kestirmem gerekli..
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 17-12-2010 #4
sorunun cevabı yukarıda yazıyor yazıcılar klasöründen
Bu mesajdan alıntı yap

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2010 #5
demekki bulamadım.ya yardım edersin ya etmessin.egonumu tatmin ediyorsun burada.biliyorum ama anlatmaya gerek duymuyorum modundasın.yardım istiyoruz yarım yarım laf oyunu yapıyorsun.çok yardımcı oldun teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 18-12-2010 #6
sen anlamıyorsan cevap yazanın kabahati ne. sana yazıcılar klasöründe diyoruz.kagıt çıkış boyutu dediğin yerden new folder yap ölçülerini gir okeyle ne var bunda yapamayınca akla hayale gelmeyecek şeyler yazıyorsunuz .azıcık forumu araştırsan bu konu kaç yerde açıkça yazılı hazır istiyorsunuz hep.evet teşekkür ederim duymuyorum modundayım yarım laf ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 20-12-2010 #7
Anlaşılmayan bir şey varsa saygılı bir dille tekrar tekrar söylenebilir. Yılmaz abemiz aramızda en yaşlı ve en yardımseverlerden biridir. Sorunlar tatlı dille halolur diye düşünüyorum.

Bilgisayarım > Ayar Değiştir > Yazıcı ve Fakslar > İlgili Yazıcı > Özellikler
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-12-2010 #8
Anlaşılmayan bir şey varsa saygılı bir dille tekrar tekrar söylenebilir. Yılmaz abemiz aramızda en yaşlı ve en yardımseverlerden biridir. Sorunlar tatlı dille halolur diye düşünüyorum.

Bilgisayarım > Ayar Değiştir > Yazıcı ve Fakslar > İlgili Yazıcı > Özellikler
Teşekkürler Seyit bey.Son günlerde herkes harfi harfine anlatım istiyor.soru ortada cevapta ortada.Daha nasıl açıklama olacak anlamıyorum.
Sonuçta yardımcı olalım diye yazıp hakarete maruz kalıyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2010 #9
hakaret değil lütfen yanlış anlaşılmasın.portable sürüm kullandığımdan olabilir sanırım, ölçü girilen kısım pasif bende deger giremiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-12-2010 #10
Siz hala zan üzeresiniz.Rolandın sürücülerinin portablesi yok.Corel portable ise,onunda yazıcı ile alakası yok. Seyit bey resminide çekmiş.Hala yapamıyorsanız kabahati kendinizde arayın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları