roland GX-24

İkinci El Pazarı - roland GX-24 Sponsorlu Bağlantılar 1 yıllık ama doğru dürüst kullanılmamış faturalı çok temiz sıfıra yakın Roland GX-24 plotter Satıyorum..Roland'ın en son çıkan ürünü.fiyatı 2900tl.pazarlıksızdır hiç uğraşmayın.düşünenler özelden bana ulaşsın....

roland GX-24
sistem02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sistem02

Grafiker / İstanbul

roland GX-24

Alt 05-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1 yıllık ama doğru dürüst kullanılmamış faturalı çok temiz sıfıra yakın Roland GX-24 plotter Satıyorum..Roland'ın en son çıkan ürünü.fiyatı 2900tl.pazarlıksızdır hiç uğraşmayın.düşünenler özelden bana ulaşsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
BlueDream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueDream

Grafiker / Muğla

Alt 15-12-2009 #3
fiyatta bişeyler yapabilirsen konuşalım...2900 beni aşar..
Bu mesajdan alıntı yap
MaLcoLmX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaLcoLmX

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-12-2009 #4
biraz makina hakkında bilgi verirmisiniz...KaçLık vs gibi
Bu mesajdan alıntı yap
setire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

setire

Grafiker / Adana

Alt 11-05-2010 #5
slm makina satılmadıysa görüşelim. 0 537 526 01 97 yaşar akkaya