roland kesim makinası ve flexi kullanıyorum fakat corelde yaptıgım cizimi flexiye

Folyo kesim - roland kesim makinası ve flexi kullanıyorum fakat corelde yaptıgım cizimi flexiye Sponsorlu Bağlantılar roland kesim makinası ve flexi kullanıyorum fakat corelde yaptıgım cizimi flexiye copy paste yaptıgımda devasa boyutta ve sekili farklı getiriyor filexi konusunda yardımcı olabilecek kimse varmı? acil!...

roland kesim makinası ve flexi kullanıyorum fakat corelde yaptıgım cizimi flexiye
kubrakoyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

roland kesim makinası ve flexi kullanıyorum fakat corelde yaptıgım cizimi flexiye copy paste yaptıgımda devasa boyutta ve sekili farklı getiriyor filexi konusunda yardımcı olabilecek kimse varmı? acil!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 26-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corelden drekt kesme imkanı varken neden flexiye yapıştırıyorsun.İlla flexiden keseceğim dersen export eps.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

corelden export yapacaksın

Alt 26-01-2010 #3
roland kesim makinası ve flexi kullanıyorum fakat corelde yaptıgım cizimi flexiye copy paste yaptıgımda devasa boyutta ve sekili farklı getiriyor filexi konusunda yardımcı olabilecek kimse varmı? acil!
corelden export yap sadece bir tek yazıyı göndermek istiyorsan export yaparken selected only kutusunun işaretli olmasına dikkat et!
Bu mesajdan alıntı yap

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2010 #4
o konuyu hallettim teşekkür ederim..export yaptıgım seyi filexi den import mu edecegim bu arada?
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 26-01-2010 #5
Evet import ile flexiye al.
Bu mesajdan alıntı yap

kubrakoyn

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #6
corelde eps olarak export yaptıgımda flexi görmüyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-01-2010 #7
corelde eps ye cevirmen gerekiyor. ve bence artık o proram yerine coreli kullanmalısınız makinanıza göre ayarlayıp daha kolay ve kullanışlı.
Bu mesajdan alıntı yap