roland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbul

İkinci El Pazarı - roland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbul ...

mehmetti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetti

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

roland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum

Marka / Model: roland veya eşdeğer marka

Fiyat:

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba fiyatından ve işimi görmesi açısından roland sp 300 baskes veya aynı özelliklere sahip başka bir model temiz baskes arıyorum. Sadece istanbuldan veya kocaeliden elden teslim alabilirim. Ödeme peşin olacak.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
roland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbulroland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbulroland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbulroland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2016 #3
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
roland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbulroland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbulroland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbulroland sp 300 veya alternatif model baskes arıyorum - İstanbul
merhaba,

137 cm Roland VP540 var çok temiz bakımları yapıldı. İstanbul Topçular
Bu mesajdan alıntı yap