Roland VS-540i hakkında yorumlarınız ?

Folyo kesim - Roland VS-540i hakkında yorumlarınız ? ...

leicageo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leicageo

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Folyo baskı ve kesim işlemlerimiz için bir makinaya ihtiyacımız var , bunun için Roland vs-540i düşünüyorum fakat sizlerinde fikirlerinizi almak istiyorum. Çok fazla işlem hacmi olmayacak , genelde sticker için kesim işlemleri ve fotoblok üzeri folyo kaplamalar için kullanılacak. Roland vs-540i bu işler için uygunmudur ve en düşük fiyatı nereden bulabilirim ve tahmini ne kadardır ?

Ayrıca vs-540i ile brandaya baskılar alabiliyormuyuz ?

Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Etiket için doğru seçim ama brandaya baskı için tekrar düşünmenizi tavsiye ederim.
Vs540i için en büyük özellik metalik renk basma ve baskıdaki işi çıkarmadan kesebilme özelliği ama metalik boyalar durduğu yerde birikme vs yaptığı için pratik olmadığı kullanıcıları tarafından söylenmektedir.

Eco-solvent denen mürekkebi kullandığı için dış mekan için dayanıklılığı yetersiz diye düşünüyorum BRANDA baskılarda SOLVENT mürekkepli dış mekan makineler kullanılmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
leicageo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leicageo

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-08-2015 #3
Etiket için doğru seçim ama brandaya baskı için tekrar düşünmenizi tavsiye ederim.
Vs540i için en büyük özellik metalik renk basma ve baskıdaki işi çıkarmadan kesebilme özelliği ama metalik boyalar durduğu yerde birikme vs yaptığı için pratik olmadığı kullanıcıları tarafından söylenmektedir.

Eco-solvent denen mürekkebi kullandığı için dış mekan için dayanıklılığı yetersiz diye düşünüyorum BRANDA baskılarda SOLVENT mürekkepli dış mekan makineler kullanılmaktadır.
Branda dış mekan'da kullanılmayacak , daha doğrusu yaptımız işler 1 gün kullanılacak o yüzden güneş ışığı v.s çokta önemli değil yaptığımız işlerde. Eğer branda'ya baskı mümkünse kaliteli baskı yapsın bizim için yeterli olur , 1 yıl sonra rengi solmuş çokta önemli değil.

vs540i ile sp-540i arasındaki fark nedir , Roland'ın sitesinde sp-540i ile ilgili tanıtım yok fakat telefonda yaptığım görüşmede en çok sp-540i satıyoruz dediler.

VS-540i fiyatı nedir bilginiz varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-08-2015 #4
vs serisi tamamen yeni teknoloji olup piyasada dediğin gibi 4 renkli dx4 kafalı sp540 lar daha fazla kullanılmakta sebebi ise tahminime göre zamanında kuş serisi şahin doğan arabaların tercih edildiği gibidir

Brandaya baskı alabileceğini düşünmüyorum. Teknik servis veya satıcısı değilim araştırdığıma göre yorumlar yaptım
11,000-12,000 Euro gibi bir şey olmalı

Bir ay sonra Sign İstanbul fuarı 10-13 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde açılacaktır. Orada birçok marka modeli test edip bilgi alma durumunuz olabilir ayrıca fuara özel indirimlerde olabilmekte hatta demo cihazları çok çok uyguna vermekteler.
Bu mesajdan alıntı yap
duzce8181 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duzce8181

Grafiker / Düzce

Alt 30-12-2015 #5
roland versacam540 v tüm bakımları yapılmış,mükemmel makina bas-kes satıyorum,iş değişikliği nedeniyle 19000 tl+kdv 0542 411 8181
Bu mesajdan alıntı yap
duzce8181 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duzce8181

Grafiker / Düzce

Alt 30-12-2015 #6
19000 +kdv Ben satıyorum *********
Bu mesajdan alıntı yap