Roland xc540 baskes makine kullananlardan bilgi

Dijital makineler - Roland xc540 baskes makine kullananlardan bilgi ...

plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 07-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

roland xc540 baskes almayı düşünüyorum.. ve en iyi bilgini bu makineyi kullanan arkadaşlarlardan alınabileceğini düşündüm.
bu makineyi kullanan arkadaşlar varsa biraz bilgi verirlerse makinenin artıları ve eksileri konusunda sevinirim.

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

metin5656 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metin5656

Grafiker / Siirt

Alt 20-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben sp-540V Rolan Kullanıyorum xc'yi vazla bilmiyorum rolan gerçekten çokgüzel temiz iş
çıkarıyor iç ve dış mekanlarda çok iyi eko solvent olduğu için kokusuzdur.Solvent bazlı makinelere göre maliyet biraz daha yüksek roland bayisi Alfanorm'dan bilgi alabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-07-2008 #3
ben de xc 540 daha dün aldım. Nasip olursa yarın kurulacak göreceğiz bakalım
Bu mesajdan alıntı yap
yhalacoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yhalacoglu

Baskıcı / Niğde

Alt 24-07-2008 #4
süper makina, sorunsuz çalışıyor, yeterki iş olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2008 #5
her sabah bakımını yapman gerek. Roland xc540 baskes makine kullananlardan bilgi
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 29-07-2008 #6
Doğru kullanılırsa , yani satan firmanın tavsiye ettiği boyalar , kullanım kılavuzundaki kullanım talimatları v.s., makineye her sabah bakım yapmana gerek yok. makine kendi bakımını kendi yapıyor. ayrıca 1440x1440 baskı yapan kesim yapan ve hem kesim yapan hemde baskı yapan 3 fonksiyonlu bir makine. iç dış kullanabilirsiniz. ben makineyi çalışırken gördüm baskılarıda hoşuma gitti. bence her grafikerin hayali ve devamında sahibi olmalı. [url=http://www.rolanddga.com sitesine girin grafikerler neler yapmış bir görün bence.
Bu mesajdan alıntı yap
plexart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plexart

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-07-2008 #7
arkadaşım xc-540 mükembel ötesi bir makinadır 7 aydır kullanıyoruz hiç bir sıkıntı veya sorunla karşılaşmadık muhteşem kaliteli sonuçlar aloyoruz ama makinayı hangi amaçla alacağın çok önemli ucuz iş çıkmaz makinandan fason iş falan basamazsın piyasaya kaliteli iş süreceksen makinayı sana şiddetle tavsiye ederim biz bursadayız makinayı çalışırken görmek istersende çay içmeye bekleriz seni yetkili satıcısı procolorlada görüştürürüm tercih kaliteyse roland diyorum ama maliyetleri yüksek bir makinadır ...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 30-07-2008 #8
arkadaşım xc-540 mükembel ötesi bir makinadır 7 aydır kullanıyoruz hiç bir sıkıntı veya sorunla karşılaşmadık muhteşem kaliteli sonuçlar aloyoruz ama makinayı hangi amaçla alacağın çok önemli ucuz iş çıkmaz makinandan fason iş falan basamazsın piyasaya kaliteli iş süreceksen makinayı sana şiddetle tavsiye ederim biz bursadayız makinayı çalışırken görmek istersende çay içmeye bekleriz seni yetkili satıcısı procolorlada görüştürürüm tercih kaliteyse roland diyorum ama maliyetleri yüksek bir makinadır ...
+1 Katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 29-08-2008 #9
her sabah bakımını yapman gerek. Roland xc540 baskes makine kullananlardan bilgi
bunu neye dayanarak söledin bilmiyorum ama 3, yılıma giricem Roland sp540 V kullanıcısı olarak haftada bir genel bakım yapılır makinaya olur biter
bence hergün bakım olayını abartmışsın
Bu mesajdan alıntı yap
WaSSiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WaSSiLi

Grafiker / İzmir

Alt 31-08-2008 #10
merhaba ben izmir özlü reklamdan.roland makinaları iyi tanırım sp-540 sj-740 xc-540 aj-1000 operatörüyüm vp hariç bütün makinaları kullandım.şuan özlü reklamda aj-1000 xc-540 bulunuyor.arkadaşım makina alacaksan eger bas-kes düşünüyorsan XC-540 diyorum yaklaşık 2 senedir roland operatörüyüm xc-540 al derim.eger günlük bakımını sürekli ve aksatmadan yaparsan sorunsuz bir makina.

''tugi'' Makinanın temizligini günlük yaparsan kafa ömrünü uzatırsın buda işine gelir.çünkü baskı sırasında temizlik yaptıgında wiperlarda boya kalıntısı olur buda sabaha kadar kurur ve sabah makinayı temizlik modunda açmazsan makina otomatik temizliklik yapar ve wiperlar kafaları temizlerken kurumuş boyayı kafalara sürter ve kafadaki nozzle lar çizilir.buda hassas baskıda 2 punt veya 3 punt yazılarda veya hangi kafayı çizmiş ise çizilmiş kafanın attıgı zeminlerde bunu görebilirsin.Eger Roland almayı düşünüyorsanız yardımcı olabilirim.Roland makinalarda sıkıntısı olana yardımcı olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baskes, bilgi, kullananlardan, makine, roland, xc540