Rolex Afiş

Deneme Çalışmalar - Rolex Afiş ...

Rolex Afiş
Designerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designerrr(29)

Grafiker / İstanbul

Rolex Afiş

Alt 28-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik dersinde yaptığım rolex reklam afişi, paylaşmak istedim...

Rolex Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Saatin dekupesinde sorun var.. Gözden geçirmelisin. Ps de level ayarlarıyla biraz oynamanda gerekmekte. Sanki opak tarama gibi duruyor. Kum saati gereksiz. Kolunuzdaki servet için regular ve düz veya tam bir elyazısı karakter kullanıp, stroke çizgisini kaldırmanı ve 2 ayrı yerde rolex logosunu kullanmamanı tavsiye ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Designerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designerrr(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2009 #3
dekupeye bi şey diyemem alel acele özenmeden yaptım zaten, logo kısmında da haklı olabilirsin ama kum saati bence farklı bi hava katıyor. kaldırmaya kıyamam Rolex Afiş bir de slogonda ki strore u kaldır demişsin o da renk uyumu için Rolex Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
FURKANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FURKANN(32)

Grafiker / Ordu

Alt 30-03-2009 #4
kum saatini ya kaldır yada üzerinde biraz daha oyna bence, saatte ortama göre oldukça parlak olmuş bunları halledersen hoş bir çalışma ortaya çıkabilir
Bu mesajdan alıntı yap
colorhand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colorhand

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 07-04-2009 #5
rolex gibi büyük firmalar pahalılıklarını zaten öne çıkarmıyorlar ki.bu ve buna benzer markalar prestij için kullanılan markalar.mesela zippo ...vs gibi.bence slogan basitleştirmiş rolex i
Bu mesajdan alıntı yap