Rosenne Gelinlik Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Rosenne Gelinlik Broşür Sponsorlu Bağlantılar firma çok beğendi sizinde yorumlarınızı bekliyorum...(bir iki ekleme yapılacak)...

Rosenne Gelinlik Broşür
GİRİTLİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GİRİTLİ

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Rosenne Gelinlik Broşür

Alt 27-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rosenne Gelinlik Broşür

firma çok beğendi sizinde yorumlarınızı bekliyorum...(bir iki ekleme yapılacak)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 27-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma olmuş fakat bana göre sağ taraf gözü yoruyor iki tarafta beyaz çok yorucu olmuş
ellerine emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

GİRİTLİ

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #3
firma begendi... sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #4
dekup sorunlu geliyor biraz hızlı yapılmış gibi müşteriniz anlamayabilir belki ama meslektaşlarının dikkatinden kaçacağını sanmıyorum. ayrıca sağ köede bu brush yerine daha farklı bir motif yapsaydınız çok daha güzel tepki alacaktınız bence müşterinizden.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2010 #5
Konuyu kaç bölüme daha açmayı düşünüyorsunuz?
Şimdiden 3 defa açtınız.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap

GİRİTLİ

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #6
dekup sorunlu geliyor biraz hızlı yapılmış gibi müşteriniz anlamayabilir belki ama meslektaşlarının dikkatinden kaçacağını sanmıyorum. ayrıca sağ köede bu brush yerine daha farklı bir motif yapsaydınız çok daha güzel tepki alacaktınız bence müşterinizden.
haklısın... bu sadece hızlıca yapılan birşeydi üzerinde oynayacağım.. yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
disconnecting isimli Üye şimdilik offline konumundadır

disconnecting

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #7
Şahsen sadece yazı mizanpajını beğendim. Karakter ve yerleşim oturmuş gibi. Ancak diğer öğeler pek hoş görünmüyor,

Çalışmada ki en önemli öğe de kötü bi decupe işçiliği var, contrast ayarı sanki hiç yapılmamış gibi, arkaplanda ki graidentin tam ortaya radial yapılması çalışmayı direk amatöre sürüklüyo, sağ kenardaki desenler daha ince ve altında beyaz gölge olmadan konulsa çok daha zarif durabilirdi.

İyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

GİRİTLİ

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #8
Şahsen sadece yazı mizanpajını beğendim. Karakter ve yerleşim oturmuş gibi. Ancak diğer öğeler pek hoş görünmüyor,

Çalışmada ki en önemli öğe de kötü bi decupe işçiliği var, contrast ayarı sanki hiç yapılmamış gibi, arkaplanda ki graidentin tam ortaya radial yapılması çalışmayı direk amatöre sürüklüyo, sağ kenardaki desenler daha ince ve altında beyaz gölge olmadan konulsa çok daha zarif durabilirdi.

İyi Çalışmalar.
dekupe de haklısın afaki bir çalışma oldugunu belirttim. merak ettim radial gradient amatörlük dediniz ya bunu profesyonele nasıl çevirebilirim?
acaba adobe yetkilileri bunu programa koyarken amatörlük olsun diyemi koydular?
sorun buluyorsunuz ok. ama gidermede yardımcı olursanız sevinirim... ve şunu da ekleyeyim eğer o gradient olmasaydı bu çalışma hiçbirşeye benzemezdi..
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #9
şunu demek istiyor arkadaş sanırım sayfaya ortalı yapmanın basitleştirdiğini düşünüyor. mesela bir alternatif model ya da logoyu baz almak ve ortalama klişesinden kaçmayı anlatmış olabilir.

bana göre ise siyah ve beyaz olarak bu efektin yapılması amatör hava katabiliyor benim tercihim çok koyuya açık değil koyudan biraz daha açık renkle bu efekti vermek olurdu. siyaha gri gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
disconnecting isimli Üye şimdilik offline konumundadır

disconnecting

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2010 #10
şunu demek istiyor arkadaş sanırım sayfaya ortalı yapmanın basitleştirdiğini düşünüyor. mesela bir alternatif model ya da logoyu baz almak ve ortalama klişesinden kaçmayı anlatmış olabilir.

bana göre ise siyah ve beyaz olarak bu efektin yapılması amatör hava katabiliyor benim tercihim çok koyuya açık değil koyudan biraz daha açık renkle bu efekti vermek olurdu. siyaha gri gibi.

Bunları söylemek istemiştim.

Graident koyma demem. Tabiki amacına göre koyulursa bir işi çok rahat kurtarabilir. Ama klasikleşen tasarımlardan uzak dur. Mesela beyazı koyu bir griye çevirsen etkisini arttırsan ve gelinin ayaklarına çeksen, etki alanı oldukça büyük olursa siyahın üzerinde daha şık ve daha güzel durabilir. Benim düşüncem budur.

Amacım ukalalık değil, eleştirilmek istemişsiniz, bende gördüğüm "bana göre" bir eksikliği yazdım.

İyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları