Rounded Rectangle Tool

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Rounded Rectangle Tool Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir web site yapmayı düşünüyorum ve bunun görsel arayüzünü photoshopda hazırlıyacam anasayfa bölümünde üste logo yapıcam bunun için rounded rectangle tool ile kutucuklar oluşturmak istiyorum, ancak shape1 ...

Rounded Rectangle Tool
Rhasdaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhasdaa

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Rounded Rectangle Tool

Alt 03-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir web site yapmayı düşünüyorum ve bunun görsel arayüzünü photoshopda hazırlıyacam anasayfa bölümünde üste logo yapıcam bunun için rounded rectangle tool ile kutucuklar oluşturmak istiyorum, ancak shape1 olarak layerin yanında birşey oluşuyor, ve seçtiğim bölge renk ile kapanıyor nasıl bir çözüm önerebilirsiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Rounded Rectangle Tool
Bu mesajdan alıntı yap
Rhasdaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhasdaa

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 04-09-2009 #3
Tamam ama yazı yazmaya çalıştığım layer shape'den ayrı olarak ayrı bi layer'a yerleşiyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 04-09-2009 #4
Rounded Rectangle Tool u seçtikten sonra "Paths" seçeneğine tıklayın.Şeklinizi çizin ve sağ tıklayıp "Make Selection" ı seçin.Feather olarak 0 verip OK.deyin.

Rounded Rectangle Tool
Bu mesajdan alıntı yap