Rt Tasarım

Logo Tasarımları - Rt Tasarım ...

Rt Tasarım
pasapasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasapasa

Webmaster / İstanbul

Rt Tasarım

Alt 05-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rt Tasarım

Arkadaslar Daha Ne yapabılırım Hangı Renklerı Kullansam Ve Font'u Goruslerınızı Almak İsterim

http://rapidshare.com/files/14282975...tled-1.ai.html

Ai Formatınıda Veriyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
TR gibi okunuyor şekil.. renklendirme fena değil.. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 05-09-2008 #3
ai formatında neden veriyorsunuz?
yanlış anlamadıysam birinin çizimi alıp düzenlemsini ve tekrar size atmasını istiyorsunuz bu hazıra konmak olmuyormu?
burdaki olumlu olumsuz yorumları dikkate alarak düzenlemeler yapsan ve bu logo çok iyi olmasada tamamen senin emeğin olsa daha iyi olmazmı
Bu mesajdan alıntı yap

pasapasa

Webmaster / İstanbul

Alt 05-09-2008 #4
ai formatında neden veriyorsunuz?
yanlış anlamadıysam birinin çizimi alıp düzenlemsini ve tekrar size atmasını istiyorsunuz bu hazıra konmak olmuyormu?
burdaki olumlu olumsuz yorumları dikkate alarak düzenlemeler yapsan ve bu logo çok iyi olmasada tamamen senin emeğin olsa daha iyi olmazmı

grafıkten pek anlamadıgım ıcın yardım ıstıorum sadece 2 3 logo yaptım fakat kendımde begenmedim...bunda kotu bıse oldugunu sanmıyorum...ben web ciyim aynı sekılde bırı yardım ıstese ben yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #5
bence rt amblemine reflect uygulayabilirsin. r ters olacak muhtemelen ama farklı durur. bir de logoda geçişli renge sonuna kadar karşıyım. tasarım rt tasarım yazısı da düz, ince bir karakter olabilir... tabii sadece fikir Rt Tasarım açıkçası ben de çalışman üzerinde oynamaya karşıyım. belki bu fikir sayesinde aklına başka türlü şeyler gelir. eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

pasapasa

Webmaster / İstanbul

Alt 05-09-2008 #6
bence rt amblemine reflect uygulayabilirsin. r ters olacak muhtemelen ama farklı durur. bir de logoda geçişli renge sonuna kadar karşıyım. tasarım rt tasarım yazısı da düz, ince bir karakter olabilir... tabii sadece fikir Rt Tasarım açıkçası ben de çalışman üzerinde oynamaya karşıyım. belki bu fikir sayesinde aklına başka türlü şeyler gelir. eline sağlık...

reflect yaptım iyi durmadı r ve t ayrı oldugu ıcın bıcımsız oldu
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #7
reflect yaptım iyi durmadı r ve t ayrı oldugu ıcın bıcımsız oldu
sadece fikirdi... sadece tr gibi olmasını engellersen daha iyi duracaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 06-09-2008 #8
grafıkten pek anlamadıgım ıcın yardım ıstıorum sadece 2 3 logo yaptım fakat kendımde begenmedim...bunda kotu bıse oldugunu sanmıyorum...ben web ciyim aynı sekılde bırı yardım ıstese ben yardımcı olurum
sitedeki yapılan logo örneklerini ve konu anlatımlarını inceleyerek daha iyisini yapabilirsin ve burda yayınlayarak fikir alabilirsin ama illaki başkası yapsın diyorsan o zaman ücretini verdikten sonra siteden birçok kişi ilgilenecektir
senin istediğin yardım değil resmen alın çizin oynayın üstünde bana gönderin bende kullanayım diyorsun peki sen webcisin senin mantığınla bende senden yardım istiyorum
bana kendi adıma bir site tasarımı yaparmısın? hayır ben web işinden pek anlamamdaRt Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 08-09-2008 #9
ya küçük mustafa nie yükleniosun ki bu çocukcağza sadeca yaptıı logo hakkında yorum yapılmasını istemiş.sende taktın yanı aaa.yanı ufak tefek deişiklikler gerekio ama yanı berbat deilki çalışma.bence gayet ii
Bu mesajdan alıntı yap
patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-09-2008 #10
İyi bir çalışma yapmışsın bence de bırak öyle kalsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tasarım