RTE Üniv. Logo Yarş. Sonucu Hakkında Önemli Not...

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - RTE Üniv. Logo Yarş. Sonucu Hakkında Önemli Not... Sponsorlu Bağlantılar LÜTFEN YAZIYI TAM OKUYUN... Logo sonucu hakkında forumunuzda yer alan birkaç yazı dikkatimi çekti. Burada logo yarışmasına torpil karıştığı yönünde olanları idi. Bu konuda bir yanlış anlaşılma var. ...

gercekogretmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gercekogretmen

Grafiker / Samsun

Alt 20-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

LÜTFEN YAZIYI TAM OKUYUN...

Logo sonucu hakkında forumunuzda yer alan birkaç yazı dikkatimi çekti. Burada logo yarışmasına torpil karıştığı yönünde olanları idi. Bu konuda bir yanlış anlaşılma var. Bu yüzden konuyu detaylı anlatmaya çalışacağım:

4.5.2012 tarihinde internet basınında yer alan

"logo yarışmasında ilk 10 eser belli oldu. Bu eser sahiplerine çalışmalar hakkında detaylı bilgi ve görsellerin yeniden düzenlenmesi konusunda bilgi verilmiştir."

şeklindeki haberler ve bu haberin görsellerini incelediğimde(aynı zamanda "rize.edu.tr" sitesinde basına verilen görsellerin tümü) bir YORUM yapmış bulunuyorum. Tahminindeki logoya benzer basit hızlı bir çalışma yapıp, burada yorumumu görselle destekledim. Durum bundan ibarettir. Ben de bu yarışmaya 3 logo ile katıldım ve hiçbir derece elde edemedim.

Amacım: TAHMİNİMİN DOĞRULUĞUNU TEST ETMEKTİ...

Yarışmada kurallara aykırı bir durum olmadığına eminim.

Konuyu önemseyeceğinizi umuyorum. İlgilerinize teşekkürler...

Tahminimi destekleyen fotoğraflardan birisi. Diğerlerine ulaşamadım çünkü üniv. kendi web sayfasından kaldırmış. Orada 119 fotoğraf vardı. (Yani daha detaylı...)
muhtemelen ilk 10 eserin bulunduğu fotoğraftır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları