Rumano Ayakkabı Kutu Tasarımları

Ambalaj Tasarımı - Rumano Ayakkabı Kutu Tasarımları ...

toparli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toparli

Grafiker / Gaziantep

Alt 14-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hazırladığım ayakkabı kutusu tasarımları sizce müşteri hangisine onay verecektir?
1? - 2? - 3? ve neden? Rumano Ayakkabı Kutu Tasarımları

1

2

3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
....
öncelikle tebrikler tasarımlar güzel. Ben müşteri olsaydım erkek ayakkabısı için 1 , bayan ayakkabısı için 2 tercih ederim. Çünkü 1 daha bi hoş geliyor göze o hem bayan ayakkabısı içinde olabilir ama spor tarzı ayakkabılar için çok güzel olucaktır. 2 ise erkek ayakkabısı için pek ideal edilceğini sanmıyorum çünkü renkler biraz daha bayanlara hitap ediyor. Tekrar tebrikler . Başarılarınızın devamını dilerim . ALLAH'a Emanet olun.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-03-2013 #3
Hangi müşteri? hangi tasarım? ve neden? gibi tarz bir içerik yerine çalışmalarımı şu programda yapıyorum, sunum haline şu şekilde getiriyorum diye ön brif vermeniz daha hayırlı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
toparli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toparli

Grafiker / Gaziantep

Alt 14-03-2013 #4
öncelikle tebrikler tasarımlar güzel. Ben müşteri olsaydım erkek ayakkabısı için 1 , bayan ayakkabısı için 2 tercih ederim. Çünkü 1 daha bi hoş geliyor göze o hem bayan ayakkabısı içinde olabilir ama spor tarzı ayakkabılar için çok güzel olucaktır. 2 ise erkek ayakkabısı için pek ideal edilceğini sanmıyorum çünkü renkler biraz daha bayanlara hitap ediyor. Tekrar tebrikler . Başarılarınızın devamını dilerim . ALLAH'a Emanet olun.
Teşekkür ederim sizde Allah'a emanet olun.

Hangi müşteri? hangi tasarım? ve neden? gibi tarz bir içerik yerine çalışmalarımı şu programda yapıyorum, sunum haline şu şekilde getiriyorum diye ön brif vermeniz daha hayırlı olacaktır.
Hocam öncelikle elimden geldiği kadar internet üzerinden insanlara yardım etmekteyim. Örneğin bu çalışmamla ilgili olarak açtığım " Vektörel Çizimleri Doğru Kullanmak " konusu.

Sizin sorunuza gelince elbette fikirlerinizi sormak isterim çalışmalarımı sizin gibi sektörde tecrübeli tasarımcıların yorumlaması çalışmalarımı ilerletmemi sağlar tüm nedenler bu yüzden
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-03-2013 #5
Sizin sorunuza gelince elbette fikirlerinizi sormak isterim çalışmalarımı sizin gibi sektörde tecrübeli tasarımcıların yorumlaması çalışmalarımı ilerletmemi sağlar tüm nedenler bu yüzden
Rumano Ayakkabı Kutu Tasarımlarıçalışmalarınızın doğru yorumlanması, sonraki çalışmalardayeni fikirler veya uygulamalar tavsiye edilmesi, ve yeni başlayan bu işi yapmaya gönüllü arkadaşlara yol göstermek amaçlı kısa bir ön yazı sizi uğraştırmaz Rumano Ayakkabı Kutu Tasarımları

Misal

Tasarım: Ben.

Amaç: Müşteri talebi

Kullanılan Program: Photoshop Cs5

Sunum: Photoshop Action vb...

Çalışmanıza dönersek 3 numaralı çalışma daha mantıklı. Sade ve 2 renk üzerinden daha maliyetsiz. Revize istenebilir ama en fazla 2 alternatif sunmalısınız. Yoksa bu sektörde işin piri olan birçok firmaya deli arşiv kazandırmış olursunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2013 #6
Tasarımlar güzelde ayakkabı ne renk? =)
Bu mesajdan alıntı yap
_leonidas_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_leonidas_

Grafiker / Konya

Alt 14-03-2013 #7
yaa bende yapmam lazım ufak bı kutu şirket için varsa psd formatlı bi çalışmanız bana gönderirseniz sevinirim kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
issmailersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

issmailersin

Grafiker / Antalya

Alt 14-03-2013 #8
C4d hazırladığım logo çalışmasını yayınladım kullanmak isteyen alabilir
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2013 #9
sanırım resimler gözükmüyor ???