Rus Safari / Russian Safari

Serbest Çalışmalar - Rus Safari / Russian Safari ...

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rus Safari  / Russian Safari

Adobe Photoshop CS3 / Tablet LaPazz-WP8060

çalışma süre: yaklaşık 8 saat

bilgisayarım boş boşuna açık kalkmasın dedımRus Safari  / Russian Safari öyle bir çalışma ortaya çıktı

kullanınan araçlar: iki brush (yumuşak: 1px dan 20 px kadar) ve yıldız brush'i, erasser Tool, Dodge Tool, Burn Tool, Pen Tool, Move Tool ( Rus Safari  / Russian Safari)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

superberdus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superberdus

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu bir kama değil mi? Eğer öyleyse, kamanın ucu sivrilir ve çapı daha incedir. Birde bıçağı bilemeye verdiğiniz vakit nasıl keskin olur köşeleri, aynen o kıvama sokarsanız çalışmayı daha güzel olacak sanırım. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-03-2009 #3
Söylenecilecek tek şey: harika.Tebrik ederim, çok gerçekçi ve güzel bir çalışma, verilen emeğe değmiş gerçekten.

Emeğine sağlık Melisa abla, tebrikler:alkis:
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-03-2009 #4
Bu bir kama değil mi? Eğer öyleyse, kamanın ucu sivrilir ve çapı daha incedir. Birde bıçağı bilemeye verdiğiniz vakit nasıl keskin olur köşeleri, aynen o kıvama sokarsanız çalışmayı daha güzel olacak sanırım. Elinize sağlık.
tam olarak türkçesi ne olduğuna bilmiyorum, ama kama değil ( google sağolsun :utann: ); bu bir hayvanlar öldürdükten sonra kürkü çıkartmak için bıçağı... aslında daha kalın (geniş) olmalı doğrusu, ama görüntü pek hohuma gitmedı; bunun için biraz daraltım...

hım... birde kama anladığım kadarı ile üçgen olmalı... benim çizmek istediğim o değil... kama bana daha çok Yunan ilgili bir biçak anımsatıyor... üzüm... şarap.... gladiator... sağolun iyi bir fikir doğdu :angel:

Söylenecilecek tek şey: harika.Tebrik ederim, çok gerçekçi ve güzel bir çalışma, verilen emeğe değmiş gerçekten.

Emeğine sağlık Melisa abla, tebrikler:alkis:
Rus Safari  / Russian Safari teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
superberdus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superberdus

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #5
tam olarak türkçesi ne olduğuna bilmiyorum, ama kama değil ( google sağolsun :utann: ); bu bir hayvanlar öldürdükten sonra kürkü çıkartmak için bıçağı... aslında daha kalın (geniş) olmalı doğrusu, ama görüntü pek hohuma gitmedı; bunun için biraz daraltım...

hım... birde kama anladığım kadarı ile üçgen olmalı... benim çizmek istediğim o değil... kama bana daha çok Yunan ilgili bir biçak anımsatıyor... üzüm... şarap.... gladiator... sağolun iyi bir fikir doğdu :angel:

Rus Safari  / Russian Safari teşekkür ederim
Sanırım böylesi daha güzel olurduRus Safari  / Russian Safari
http://www.sedefbakir.com/img/urun/kama-nor.jpg Link veriyorum ama yasak mı? Rus Safari  / Russian Safari
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-03-2009 #6
Sanırım böylesi daha güzel olurduRus Safari  / Russian Safari
http://www.sedefbakir.com/img/urun/kama-nor.jpg Link veriyorum ama yasak mı? Rus Safari  / Russian Safari
Rus Safari  / Russian Safari görsel üzerine reklam olmadan neden yasak olacak?

bu resmi arşivime kayit ediyorum :utann: belki bir gün ona uygulama bulurumRus Safari  / Russian Safari1:

ama benim çizimde ben sanki güçlüyüm, ben yapabilirim, sanki ben bir avcıyım... bilmiyorum, anlatamadımRus Safari  / Russian Safari
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2009 #7
Çalışmaya çizgisel açıdan bakmadan önce çizilen nesnelerin hangi anlamları taşıdığını, sembolik olarak neyi ifade ettiklerini bir gözden geçirmek gerekiyor.Tabi çalışmanın hangi ruh halinde yapıldığıda önemli bir detay. Rus Safari  / Russian Safari
Kendimce gördüğüm simgesel anlamları, düşüncelerimi söylemek isterim.
Elmaslar, kama, tavuz kuşu tüyü...
Zerafet, güç, kibir...
Sembolik açıdan tüm bunların birbiri ile bütünleşik anlamları var bence.Avcılık deyimi ile de oldukça benzerlik içerisinde.
Elmaslar, avlanılmak üzere olan bir hayvanın zarafetini, kama bir avcının gücünü, tavuz kuşu tüyleri de avdan sonraki ruh halini, kibiri, aşırı güven duygusunu temsil ediyor.
Çalışmada ki bana göre tek olumsuzluk kamanın daha keskin daha kararlı hatlarla ifade edilmemiş olması.Herşeyin yerli yerine oturması bakımından önemli bir detaydı bu. Rus Safari  / Russian Safari
Emeğine sağlık kasta.
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-03-2009 #8
Çalışmaya çizgisel açıdan bakmadan önce çizilen nesnelerin hangi anlamları taşıdığını, sembolik olarak neyi ifade ettiklerini bir gözden geçirmek gerekiyor.Tabi çalışmanın hangi ruh halinde yapıldığıda önemli bir detay. Rus Safari  / Russian Safari
Kendimce gördüğüm simgesel anlamları, düşüncelerimi söylemek isterim.
Elmaslar, kama, tavuz kuşu tüyü...
Zerafet, güç, kibir...
Sembolik açıdan tüm bunların birbiri ile bütünleşik anlamları var bence.Avcılık deyimi ile de oldukça benzerlik içerisinde.
Elmaslar, avlanılmak üzere olan bir hayvanın zarafetini, kama bir avcının gücünü, tavuz kuşu tüyleri de avdan sonraki ruh halini, kibiri, aşırı güven duygusunu temsil ediyor.
Çalışmada ki bana göre tek olumsuzluk kamanın daha keskin daha kararlı hatlarla ifade edilmemiş olması.Herşeyin yerli yerine oturması bakımından önemli bir detaydı bu. Rus Safari  / Russian Safari
Emeğine sağlık kasta.

kama değil buRus Safari  / Russian Safari daha önce de söyledim

çizdiğim ruh halimi çok güzel yakaladın

yorumlar için çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #9
Emeğine sağlık kasta Rus Safari  / Russian Safari
Bu mesajdan alıntı yap