Rus

3D Studio Max - Rus ...

Rus
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Rus

Alt 08-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tekrar bir portre çalışması ...

3 boyutlu modellerimde genelde sakal bıyık gibi şeyler çizmiyordum ama bunda kirli sakalla başladım, sonradan top sakalda ekledim ...

beğenmeniz dileklerimle ...

Rus
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Karakterde keçi sakal yerinde bi tercih olmuş.. Modellemeden anlamıyorum fakat çalışmanız iyi görünüyor..
Rahatsız eden tek yanı ceketin ön kısmındaki orantısızlık oldu lakin sorun olarak görmüyorum Rus

Elinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-04-2013 #3
Karakterde keçi sakal yerinde bi tercih olmuş.. Modellemeden anlamıyorum fakat çalışmanız iyi görünüyor..
Rahatsız eden tek yanı ceketin ön kısmındaki orantısızlık oldu lakin sorun olarak görmüyorum Rus

Elinize sağlık..
çalışmaya bir daha bakınca sağ kolunda hata görüyorum ... deri ceketi açık olarak tasarladım, vücut hatlarını ortaya çıkarsın diye biraz sıkı çizdim ama şimdi tekrar bakınca bunu beğenmediğimi itiraf edeyim ... hayır yazıdıkça daha hatamı buluyorum, gözler saçlar vs ... durayım en iyisi Rus kendime karşı fazla acımasızmıyım acaba Rus
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2013 #4
Bu size has bi durum değil rahat olun.. Kendini geliştiren her tasarımcı geri dönüp baktığında çalışmalarında bir çok kusur bulabilir Rus

İşin ilginç yanı gelişiminizin bu kadar hızlı olması Rus Rus

Yeni çalışmalar bekliyoruz..
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?