rusça öğrenmek

Rusça Öğrenelim - rusça öğrenmek Sponsorlu Bağlantılar rusça öğrenmek istiyorum ben ama acayip cekinceleerim var bu konuyla ilgili bu yüzden birkaç kurs araştırdım . Infolang dil okullarının iyi oldugunu duydum birkaç kurs daha var ama ...

rusça öğrenmek
grafikstayla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikstayla

Öğrenci (Diğer) / Adana

rusça öğrenmek

Alt 19-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

rusça öğrenmek istiyorum ben ama acayip cekinceleerim var bu konuyla ilgili bu yüzden birkaç kurs araştırdım . Infolang dil okullarının iyi oldugunu duydum birkaç kurs daha var ama en iyisi bu şimdiye kadar. sizin de fikriniz varsa paylaşabilir misinz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iyibiriyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyibiriyim

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
infolang dil okulları güzel bir seçim olur senin için.
ablam gitmişti şuan çok güzel konuşuyor rusça öğrenmek
Bu mesajdan alıntı yap
burak_179 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak_179

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 26-07-2012 #3
Ankara Üniversitesi TÖMER'de olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
seytanicimizde isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seytanicimizde

Alt 16-08-2012 #4
rusça öğrenmek çok zor gibi görünse de kursa baglı tamamen . ben o zorlugu Infolang dil okullarıyla aşmıştım . Gerçekten diger kurslardan farklı oldugunu düşünüyorum. Sana da öneririm
Bu mesajdan alıntı yap
sercigok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercigok

Alt 16-08-2012 #5
ben okulumda rusça eğitim almama ragmen yne de bi rusça kursa ihtiyacım olmustu ve Infolang dil okullarına gittim açığımı kapadım . Gercekten cok iyiler tavsiye ederm
Bu mesajdan alıntı yap
murathan77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murathan77

Hiç Biri / Yalova

Alt 21-08-2012 #6
belediyenin verdiği kurslar var aslında ama sanırım rusça yok, infolang dil okullarını iyi diye duydum. konuşma sınıfları varmış ve de öğretme garantisi.
Bu mesajdan alıntı yap
thememg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thememg

Matbaacı / Burdur

Alt 17-09-2012 #7
evet infolang dil okullarını bende öneririm.ben istanbulda yaşıyorum ve kursa da bu şehirde gitmiştim.fakat aslen yalovalıyım.yalova da infolang dil okullarının şubesi olduğunu öğrendim.hemde bu şube franchise bir şubeymiş.kurum gelişme adına ciddi adımlar atmış durumda.
Bu mesajdan alıntı yap
kolayyoldan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kolayyoldan

Alt 21-09-2012 #8
rusça öğrenmek istiyorum ben ama acayip cekinceleerim var bu konuyla ilgili bu yüzden birkaç kurs araştırdım . Infolang dil okullarının iyi oldugunu duydum birkaç kurs daha var ama en iyisi bu şimdiye kadar. sizin de fikriniz varsa paylaşabilir misinz ?
vayy rusça ögrenmek rusça öğrenmek güzel bir secim . rusça cok iyi bir dildir ve cok işine yarar ilerde. infolang dil okullarına gelirsek yabancı dil kursu olarak en iyi secimlerden biri bence . adamların Londra'da bile franchise şubesi var daha nolsun rusça öğrenmek
Bu mesajdan alıntı yap