rusça yazılar bozuluyor

Freehand - rusça yazılar bozuluyor ...

rusça yazılar bozuluyor
BUYUDUKCE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BUYUDUKCE

Grafiker / İstanbul

rusça yazılar bozuluyor

Alt 16-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Word de yazılmış rusça yazıyı freehande getirince olmuyor yazılar bozuluyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu. Birde times new roman cyr fontunuz varsa atabilirmisiniz. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Word dosya PDF olarak Freehand programda açın...
Bu mesajdan alıntı yap

BUYUDUKCE

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #3
Nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz word dosyasını pdf olarak nasıl açabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-04-2009 #4
word dosya PDF'e çevirmek için Adobe Acrobat Profeesionel programı kurullu olmalı...

Word dosya üzerine naus ile bir kere üzerine tıklıyoruz (dosya seçili hale geliyor); daha sonra maus üzerine sol click yaptığımız zaman Convert to Adobe PDF demelisiniz

Not: sonuçlar burada yazabilrsiniz... yardımcı olmayi çalışacağım

-------------------------------------------------------------

eğer ilk öntem olamdı o zaman word dosya açıyoruz CTrl + P; çıkan menüden Printer ayaparları: Adobe PDF seçiyoruz... Ok dedikten sonra sadece bir kaç dakika beklemelisiniz...

Not: rica edersam rusça yazı bana atabilirmisiniz... deneme yapıcağım
Bu mesajdan alıntı yap

BUYUDUKCE

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #5
yardımların için çok teşekkür ederim. Adobe Acrobat Profeesionel programı bende yok şimdi onu kuruyorum. Bakalım olucakmı tekrar yazarım sana. http://rapidshare.com/files/22205412...40__2.doc.html
---------------------------------------------------
pdf dosyasını çeviremedim ama şöyle bir çözüm buldum belki seninde işine yarar. word dosyasından copy c yapıyoruz sonra corele yapıştırıp ai olarak kaydediyoruz. bu şekilde oluyor. yardımların için tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-04-2009 #6
pdf dosyasını çeviremedim ama şöyle bir çözüm buldum belki seninde işine yarar. word dosyasından copy c yapıyoruz sonra corele yapıştırıp ai olarak kaydediyoruz. bu şekilde oluyor. yardımların için tekrar teşekkür ederim.
rusça yazılar bozuluyor) evet böyle de oluyor

ama işte hangi program kullanıyorsun bilmedıkten sonra en mantıklı PDF yoluydu...

iyi sorun çözüldü için sevindım... kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap