rüyamda gördüm :)

Deneme Çalışmalar - rüyamda gördüm :) ...

nagi_23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nagi_23

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu calısmamı ruyamda gordugumu hatırladıgım goruntulerı bırleştırerek ph de hazırladım yenı bır calısma degıl daha once yapmıstım ama yınede sızlerle paylasmak ıstedım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 02-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla çok karışık bir rüya görmüşün galiba rüyamda gördüm :) emeğine sağlık teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-08-2009 #3
Çalışmadaki IŞIKlar fazla abartılmış...Ama çok hoş bir deneme çalışması olmuş, ellerinize sağlık rüyamda gördüm :) Renkler çok iyi...Kullandığınız programlar ve yapım aşaması hakkında bilgi verirseniz, daha rahat yorumlayabiliriz =) "Ph"-"Ps" demek istediniz sanırım rüyamda gördüm :)

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2009 #4
Hayırdır inşallah, rüyamda gördüm :)
Oldukça karışık ve biraz da iç karartıcı bir tasarım olmuş ve çok koyu renkler kullanmışsın. Bu kadar karanlık ve karışık bir rüya görmene neden olan olayı çok merak ediyorum doğrusu rüyamda gördüm :)
Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

nagi_23

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-08-2009 #5
Çalışmadaki IŞIKlar fazla abartılmış...Ama çok hoş bir deneme çalışması olmuş, ellerinize sağlık rüyamda gördüm :) Renkler çok iyi...Kullandığınız programlar ve yapım aşaması hakkında bilgi verirseniz, daha rahat yorumlayabiliriz =) "Ph"-"Ps" demek istediniz sanırım rüyamda gördüm :)

Kolay gelsin...
kusura bakmayın genellıkle arkadaslar arasında ps yerıne ph yi tercıh edıyordukta eskıden kalma bı alıskanlık yanı.

yapım asamasına gelınce acıkcası arka planı tam olarak nasıl yaptıgımı hatırlayamıyorum bırkactane efektı ust uste uygulayarak yaptım gunesı fılter-render-lighting efecth uyguladım daha sonrada smudge tool la sekıl verdım balık ve sıneklerı bı fotograftan dekupe ederek ekledım sıneklere mavıyle mor arası bır renk vererek layer modunu degıstırdım aynı ıslemı balıgada yaptım daha sonra kabarcıkları ve suyu ekledım en son olarak gokkusagını yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
Arno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arno

Grafiker / Kayseri

Alt 02-08-2009 #6
hayırdır inşallah yorumlamıyım rüyanı için kararmasın.. rüyamda gördüm :))
Bu mesajdan alıntı yap

nagi_23

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-08-2009 #7
Hayırdır inşallah, rüyamda gördüm :)
Oldukça karışık ve biraz da iç karartıcı bir tasarım olmuş ve çok koyu renkler kullanmışsın. Bu kadar karanlık ve karışık bir rüya görmene neden olan olayı çok merak ediyorum doğrusu rüyamda gördüm :)
Emeğine sağlık.
evlılıgımın 2.ayında hamıle oldugumu ogrendımde :angel: bıraz sok olmustum o yuzden bu kadar karısık bı ruya gordum :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2009 #8
hayır olsun diyelim rüyamda gördüm :) ilginç bi çalışma doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap

nagi_23

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-08-2009 #9
hayır olsun diyelim rüyamda gördüm :) ilginç bi çalışma doğrusu
tesekkur ederım :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-08-2009 #10
kusura bakmayın genellıkle arkadaslar arasında ps yerıne ph yi tercıh edıyordukta eskıden kalma bı alıskanlık yanı.

yapım asamasına gelınce acıkcası arka planı tam olarak nasıl yaptıgımı hatırlayamıyorum bırkactane efektı ust uste uygulayarak yaptım gunesı fılter-render-lighting efecth uyguladım daha sonrada smudge tool la sekıl verdım balık ve sıneklerı bı fotograftan dekupe ederek ekledım sıneklere mavıyle mor arası bır renk vererek layer modunu degıstırdım aynı ıslemı balıgada yaptım daha sonra kabarcıkları ve suyu ekledım en son olarak gokkusagını yaptım
Açıklama için teşekkür ederim rüyamda gördüm :) Tekrar emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları