S.gazi Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - S.gazi Logo Çalışmam ...

S.gazi Logo Çalışmam
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

S.gazi Logo Çalışmam

Alt 15-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

S.gazi Logo Çalışmam

Selam arkadaşlar;
Sultangazi belediyesi logo yarışması için çalışma yaptım ve katıldımS.gazi Logo Çalışmam
Tarihi bir yeri varmı diye çok araştırdım ama maalesef yokmuş.En güzeli sgb harflerini kullanmak diye düşündümS.gazi Logo Çalışmam
Yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 15-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık yanlız yuvarlağın dışındaki sultangazi yazısını kullanmıyacaksın dimi.Zaten yuvarlağın içinde mevcut S.gazi Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 15-05-2009 #3
Belediyenin isteğine kalmış artık ben tüm alternatifleri yapıp teslim ettim.Ama bencede gerek yok yazının kullanılmasınaS.gazi Logo Çalışmam Teşekkürler yorum için
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #4
Başarılı bir çalışma emeğine sağlık S.gazi Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 16-05-2009 #5
sade ve şık tasarım olmuş ellerine sağlık bencede alltaki yazıya gerek yok
Bu mesajdan alıntı yap
gem@il isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / Konya

Alt 16-05-2009 #6
çalışma güzel olmuş ama yıldızlara anlam veremedim
Bu mesajdan alıntı yap
iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 16-05-2009 #7
Görsel olarak güzel görünüyor ancak logonun içerisinde kullandığın efektlerde ne anlatmak istediğini de açıklasaydın daha bilgilendirici olurdu. Ayrıca logo içerisindeki efektler bir belediye logosu için ince kalmış diyebilirim. Uzaktan bakıldığında ortadaki mavi ve yeşil hariç yandaki uygulamaların görünmeyecektir. Bir de neden 8 yıldız..?
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2009 #8
Bizim buranın logosu olucak yani bu :P.. Aynı şekilde bende alttaki yazının ve yukadaki yıldızların fazla olduguna inanıyorum.. ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2009 #9
Teslim etti isen başarılar demekten başka bişi yok güzel görünüyor
Bu mesajdan alıntı yap

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 16-05-2009 #10
Anlatmak istediğim hiçbir şey yok çünkü anlatacak hiçbir şey yok S.gazi Logo Çalışmam Neden yıldız koydum? alternatif olsun diye çünkü yıldızsız halide var S.gazi Logo Çalışmam 8'in özel bir anlamı yok sadece simetrik olsun diye S.gazi Logo Çalışmam Çizgileri kalınlaştıracağım eğer kazanırsam. bu şekilde baskıya girse o çizgiler çıkmaz farkındayımS.gazi Logo Çalışmam Dilara sizin oranın logosu değil bizim buranın logosu :P

Uzaktan bakıldığında s,g,b desenleri görünsün yeterli.Vurgulanmak istenen yer orası zaten.

Alttaki sultangazi belediyesi durumuna gelincede.Ben zaten kurumsal kimlik çalışması olarak teslim ettim.Yuvarlak alan amblem olduğu için alta logotype kullanmazsak olmuyor bildiğiniz gibi.Örnek olarak gaziosmanpaşa belediyesine bakabilirsiniz.Onlarda aynı bu şekilde kullanıyorlar.
S.gazi Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları