s systems Logo Çalışması

Logo Tasarımları - s systems Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar s systems için logo çalışması....

s systems Logo Çalışması
NemesiS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NemesiS

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s systems için logo çalışması.

s systems Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
alt kuyruk kıvrımında sorun var gibi gözüküyor.. Ve çalışmalarında anladığım kadarıyla logonun kullanılıcagı yerleri dikkate almıyorsun 2 cmlik karenin içerise yerleştir ve 100 de 100 oranındayken bir daha bak freehande gerçke oran %135 e eş değerdir.
Bu mesajdan alıntı yap

NemesiS

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-04-2009 #3
Logonun kullanılacağı yer hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapıyor da olabilirsin. Önerilerinle eleştiriler yapman, tahminlerinle yaptıklarından daha yararlı olur benim için.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #4
bu zaten bir eleştiriydi logolarda degrade kullanılmaz logolar küçüldükleri taktirde baskıda büyük sorunlar yaratır ve bu bir hatadır. Bu yüzden logoları kullanıcagın yerleri küçülüceği botuları düşünerek o şekildede bakarak kendi hatalarını kendin değerlendirmeni tavsiye ederim. Şimdi oldumu s systems Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

NemesiS

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-04-2009 #5
öneride bulunup eleştiri yapmanı istedim, yapmışsın güzel, oldu böyle. logo sadece web alanında kullanılacak, o yüzden efektlerin sorun oluşturmadığı ortak fikirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #6
biraz daha çalış üzerinde aceleye getirme.. s system deki s harfi neden o kadar ince ve üstteki s neden ters duruyor gibi kuyruğuda problemli sadece internet üzerinde de olsa gradient kullanmak ilerde sıkıntı doğurabilir bir çok internet sayfası daha sonra matbaa ile iş yapar ve logoda sıkıntı yaşarlar tabi tercih hala senin elinde s systems Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 14-04-2009 #7
1. Consulting (Danışmanlık) şirketi sadece internet üzerinden nasıl iş yapar anlamadım. bu adamların hiç mi yazılı belgesi ,antetlisi, kartviziti vs. olmaz.

2. Diğer arkadaşalara tahminler yolu ile eleştiri yaptıklarına kızmak yerine, tahmin olaylarına mahal vermemek için gerekli açıklamayı yapmalısınız. aksi halde, işiniz genel geçer kurallara göre değerlendirilir.

3. logoya gelince. açıkçası "systems" kalınlaştırılarak ve "s" inceltilerek, "s" zaten vurgulanmış oluyor. bunun üstüne bir de "s" amblemi katmanız, olayı kalabalıklaştırmış. bence üsteki "s" li amblemden kurtulun. onun yerine, daha farklı, daha imgesel bir amblem kullanmayı deneyebilirsiniz. ya da baştaki "s" harfini yazmayın, amblem kalsın.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

NemesiS

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-04-2009 #8
Teşekkürler yorumlar için arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Hassen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hassen(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #9
Renk tonlaması güzel olmuş, tek kafama takılan S harfinin aşağı kısmının dar olması , genede güzel çalışma s systems Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
bbluee80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbluee80(37)

Eğitimci / Ankara

Alt 14-04-2009 #10
Baştaki ince s yi kaldırıp logoyu onun yerine koyup dene bir de. Ayrıca S nin kıvrımlarındaki sorunu düzeltmelisin. Perspektif hatası var. Kaçış noktaları oluşturarak yapabilirsin belki böyle çizmek zor oluyorsa.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları