S.a

Hoşgeldiniz - S.a ...

S.a
Deniz54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deniz54

Bilg. Teknikeri / İstanbul

S.a

Alt 19-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

S.a Arkadaşlar , ben grafik ve logo işine yeni başlıyorum.Acaba hangi programla başLamam gerekiyor.basit birşey olsun ben grafigi banner ,logo ve basit grafik ıcın kullanıcam o kadar cok gelistirmem gerekmıyor.basit bi program onerırsenız sevinirim arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aleykum selam arkadaşım aramıza hoşgeldin
Adobe Illustrator den başla bence....
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #3
aleyküm selam kardeş hoşgeldin, zaten en basit 3 program var corel, freehand, illustratör bana göre en kolayı freehand.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-06-2009 #4
S.a Arkadaşlar , ben grafik ve logo işine yeni başlıyorum.Acaba hangi programla başLamam gerekiyor.basit birşey olsun ben grafigi banner ,logo ve basit grafik ıcın kullanıcam o kadar cok gelistirmem gerekmıyor.basit bi program onerırsenız sevinirim arkadaslar.
Grafik tasarım basit değildir ki basit bir şekilde öğrenesiniz... Bunun için sitemizde ilgili bir sürü başlık vardır. Grafik tasarım sonu belli olmayan ve gündem ile değişsede yerçekimi gibi kuralları olan bir sanat ve zanaat dalıdır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Afşar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Afşar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 19-06-2009 #5
Grafik tasarım basit değildir ki basit bir şekilde öğrenesiniz... Bunun için sitemizde ilgili bir sürü başlık vardır. Grafik tasarım sonu belli olmayan ve gündem ile değişsede yerçekimi gibi kuralları olan bir sanat ve zanaat dalıdır.
Sanırım bu yorum etkiledi S.a Aramıza hoşgeldiniz.Konu başlıklarını uygulayarak kendini geliştirebilirsiniz.Ama "Ha" deyince olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?