Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Karakalem - Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam... Sponsorlu Bağlantılar İlk karakalem çalışmam... :utann: :utann: :utann: :utann: Çalışmayı bakarak yaptım, ama orijinalini bulamadım. :crying: Benzeriyle birlikte ekledim. Profesyonel değilim, normal bir kurşun kalem ile yaptım. İlk çalışmam. :S ...

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 31-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk karakalem çalışmam... :utann: :utann: :utann: :utann:

Çalışmayı bakarak yaptım, ama orijinalini bulamadım. :crying: Benzeriyle birlikte ekledim.
Profesyonel değilim, normal bir kurşun kalem ile yaptım. İlk çalışmam. :S
Gerekli malzemeler kullansam, vs... bir umut var mı? Bunu merak ediyorum. Yorumlara açığım, yorumlarınızı da bu yönde yaparsanız sevinirim. :angel:

Ustalardan yönlendirici olmalarını rica ediyorum. Olumsuzlukları lütfen söyleyiniz. Şimdiden teşekkürler. Buyurun:

Orijinal resim bu değildir, benzerini bulabildim...

Benim çalışmam (ağız kısmını bir türlü yapamadım:cryingSaadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...:
Not: Tarama olduğu için birçok yerinde (gölgelendirme vs...) sorun var. :crying:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorum Yok. İle çalışman olduğu için Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam... Cesaretine ve azmine hayranım mustafa...Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
melikşah. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melikşah.(27)

Grafiker / Ankara

Alt 31-03-2010 #3
Biraz daha dikkatli çalışırsan başarılı olcağından eminim gölgelendirmelerine dikkat etmelisin dikkat edersen saç nerdeyse gözün yanında, başarıların devamını dilerim Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 31-03-2010 #4
Yorum Yok. İle çalışman olduğu için Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam... Cesaretine ve azmine hayranım mustafa...Başarılar...
Teşekkür ederim Burak. :angel: Ben de yorumlarına hayranım. :giggle:
Daha bir cesaretlenmemi sağladığın ve azmimi pekiştirdiğin için çok sağol. :utann:

Biraz daha dikkatli çalışırsan başarılı olcağından eminim gölgelendirmelerine dikkat etmelisin dikkat edersen saç nerdeyse gözün yanında, başarıların devamını dilerim Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...
Teşekkür ederim melikşah. Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam... Başarılı olacağımı düşündüğünüz için. :angel:

Ama "saç nerdeyse gözün yanında" demişsin. :crying: Bu benim yaptığım resim değil ki! :surprised: Orijinal resmin bu olmadığını belirtmiştim halbuki. Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Sadece daha sağlıklı yorumlar alabilmek için, çalışmama en çok benzeyen görseli bulmaya çalıştım. Keşke benzerini koymasaydım. :crying: Sanırım çoğu arkadaşımız böyle düşünerek yorum yapacak! Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Neyse... Tekrar teşekkürler. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 31-03-2010 #5
yorumun kursakta kaldığı an sanırım bu an
Başarılı olacağına inanıyorum kardeşim Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Orijinal resmi tarayıp üstünden gitseydin alışman ve el performansın adına daha geliştirici olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2010 #6
Yapıcı eleştiri yapamam, çünkü teknik olarak cahilim bu konuda. Ama azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmadığını çok iyi bildiğimden kısa zamanda çok daha iyisini çıkaracağına eminim.Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Emeğine sağlık Mustafa, teşekkürlerSaadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam....
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 31-03-2010 #7
İlkler hep böyledir mustafa'cım ,zamanla pekişir...
ben ilk çalışma olmasına rağmen başarılı buldum gerçekten,emeğine ve
kocaman yüreğine sağlık Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Sevgiler.
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Teşekkür ederim arkadaşlar. :)))

Alt 31-03-2010 #8
yorumun kursakta kaldığı an sanırım bu an
Başarılı olacağına inanıyorum kardeşim Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Orijinal resmi tarayıp üstünden gitseydin alışman ve el performansın adına daha geliştirici olabilir
Her ne kadar "kursağında kalsa da" Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam... yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Yüreğine sağlık. Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Orijinal resimle, çizdiğim resim aynı değiller. Bakarak çizdiğim resmi kaybetmişim, bulamadım. :crying: O yüzden benzerini netten buldum ve ekledim. Ama bunu belirttiğim halde, herkes bu yönde yorum yapacak sanırım. :S

Tekrar teşekkürler yorum için. :artipuan:

Yapıcı eleştiri yapamam, çünkü teknik olarak cahilim bu konuda. Ama azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmadığını çok iyi bildiğimden kısa zamanda çok daha iyisini çıkaracağına eminim.Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Emeğine sağlık Mustafa, teşekkürlerSaadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam....
Yüreğine sağlık Özgül. :angel: Düşüncelerin ve yorumun için ben teşekkür ederim. :artipuan:

İlkler hep böyledir mustafa'cım ,zamanla pekişir...
ben ilk çalışma olmasına rağmen başarılı buldum gerçekten,emeğine ve
kocaman yüreğine sağlık Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Sevgiler.
:utann: :utann: Çok teşekkür ederim Sinem. Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam... Sizin kadar başarılı olamasam da :rofl: bu konuda kendimi geliştireceğim. Başaracağım inşallah bunu. Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam... Çoooook çalışmam gerek çooook. :giggle: Ama olacak; yapacağım. Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

Senin de yüreğine sağlık. :angel: Tekrar tekrar teşekkür ederim olumlu düşüncelerin için.

Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 31-03-2010 #9
Çok teşekkür ederim Sinem. Sizin kadar başarılı olamasam da bu konuda kendimi geliştireceğim. Başaracağım inşallah bunu. Çoooook çalışmam gerek çooook. Ama olacak; yapacağım.

Senin de yüreğine sağlık. Tekrar tekrar teşekkür ederim olumlu düşüncelerin için.

:angel: :angel:
Bu yürek bu kadar güzellikle doluyken,yapamayacağı
hiç birşey yok !
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 31-03-2010 #10
:angel: :angel:
Bu yürek bu kadar güzellikle doluyken,yapamayacağı
hiç birşey yok !
Teşekkür ederim Sinem. :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann: :utann:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları