Saat Fotoğraf Çekimi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Saat Fotoğraf Çekimi - Türkiye Geneli ...

andywarhols isimli Üye şimdilik offline konumundadır

andywarhols

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Saat Fotoğraf Çekimi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Fotoğraf

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Saat fotoğraf çekimi konusunda tecrübeli freelance fotoğrafçıya parça başı çalışabileceğimiz arkadaş arıyoruz...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Saat Fotoğraf Çekimi - Türkiye GeneliSaat Fotoğraf Çekimi - Türkiye GeneliSaat Fotoğraf Çekimi - Türkiye GeneliSaat Fotoğraf Çekimi - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Safa Bugra Cil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safa Bugra Cil(27)

Grafiker / Tokat

Alt 06-03-2013 #3
Mail adresinizden iletişime geçtim.
Cevabınızı bekliyorum.
goksal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goksal

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 06-03-2013 #4
Adresinize mail gönderdim cevabınız bekliyorum
mamican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mamican

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2013 #5
Merhaba ben bir saat firmasında saat tasarımı ilgilenen bir grafikerim. Aynı zamanada çekimleriyle ilgili gereken herşey mevcuttur. Eğer düşünürseniz 0 537 323 00 17 numaramdan desingfor34gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz makinam Canon 600D PRO.