Saat Tasarımı YP

İllüstrasyon Çalışmaları - Saat Tasarımı YP Sponsorlu Bağlantılar Illustrasyon becerisi kazanmak adına saat tasarımlarına başladım. Bu çalışmada ilk yaptığım saat tasarımıdır. Umarım birşey becermişimdir. Saygılar....

Saat Tasarımı YP
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Saat Tasarımı YP

Alt 25-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Illustrasyon becerisi kazanmak adına saat tasarımlarına başladım. Bu çalışmada ilk yaptığım saat tasarımıdır. Umarım birşey becermişimdir. Saygılar.

Saat Tasarımı YP
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 25-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
canım görüşümü ikinci kez belirteym çok hoş olmuş sen nesin böyle yaa Saat Tasarımı YP
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #3
canım görüşümü ikinci kez belirteym çok hoş olmuş sen nesin böyle yaa Saat Tasarımı YP
Sağol cnm güzel düşüncerlerin adına. Bilmem neye benziyorum oradan bakınca ? :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 25-10-2008 #4
emeğine sağlık gayet iyi görünüyor
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-10-2008 #5
Öncelikle bu azimli duruşunu tebrik etmek isterim Yunus.Herkes az ya da çok umarım kendine bir pay biçiyordur.
Çalışmaya gelecek olursak kendimce küçük tavsiyeler vermeden,eksikleri belirtmeden geçemiyorum biliyorsun Saat Tasarımı YP
Time da "İ" harfi büyük olmuyordu sanırım gözünden kaçtı.Saatin kordon başlangıç kısımlarını da bir daha gözden geçir istersen.
"Yunus Parlar" markasına zaten bir şey söylemek haddimize değil Saat Tasarımı YP
Kolay gelsin kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #6
Öncelikle bu azimli duruşunu tebrik etmek isterim Yunus.Herkes az ya da çok umarım kendine bir pay biçiyordur.
Çalışmaya gelecek olursak kendimce küçük tavsiyeler vermeden,eksikleri belirtmeden geçemiyorum biliyorsun Saat Tasarımı YP
Time da "İ" harfi büyük olmuyordu sanırım gözünden kaçtı.Saatin kordon başlangıç kısımlarını da bir daha gözden geçir istersen.
"Yunus Parlar" markasına zaten bir şey söylemek haddimize değil Saat Tasarımı YP
Kolay gelsin kardeşim.
Aghh hocam aghh o ''İ'' ler Saat Tasarımı YP Haklısın İngilizcede büyük İ yoktur :S Kordon başlangıç kısmını şöyle izah ediyim. Bir kalıp içine monte edilmiş kayış bulunmakta bu tasarımda. Köşedeki kıvırıma dikkat ederseniz bu sebeple yapmıştım. Değişik bir model. Yorumun adına teşekkür ederim hocam. Saygılar.

emeğine sağlık gayet iyi görünüyor
Güzel yorumun adına teşekkür ederim İrem.
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 25-10-2008 #7
ARkadaşım çok güzel olmuşşşş...sen harikasınSaat Tasarımı YP
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #8
ARkadaşım çok güzel olmuşşşş...sen harikasınSaat Tasarımı YP
Teşşekür ederim arkadaşım beğendiğine sevindim Saat Tasarımı YP Harika kelimesine katılmıyorum yalnız. Daha yolun başındayım çok yürümem lazım... Güzel düşüncelerin adına çok teşşekür ederim. Sevgiler.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #9
Eline sağlık kardeşim güzel bir çalışma olmuş markada uydu Saat Tasarımı YP Saat Tasarımı YP
"TİME " => TIME Saat Tasarımı YP sonra cam yok gibi yazılara biraz opacity ile verebilirsin kardeşim.
Saati solda ufak yapma espirisi güzel yandakinede saniye yapabilirsin. Onun dışında Saat hoşuma gitti kardeşim devamında güzel modeller cıkarıcaksın inanıyorum Saat Tasarımı YP gerekirse bir tanede ben yaparım vakit bulabilirsem=)
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #10
Eline sağlık kardeşim güzel bir çalışma olmuş markada uydu Saat Tasarımı YP Saat Tasarımı YP
"TİME " => TIME Saat Tasarımı YP sonra cam yok gibi yazılara biraz opacity ile verebilirsin kardeşim.
Saati solda ufak yapma espirisi güzel yandakinede saniye yapabilirsin. Onun dışında Saat hoşuma gitti kardeşim devamında güzel modeller cıkarıcaksın inanıyorum Saat Tasarımı YP gerekirse bir tanede ben yaparım vakit bulabilirsem=)
Markalaşma yolunda ilerliyoruz Abim Saat Tasarımı YP Cam olayı en çok zorlandığım şeydi. Onu tam anlamıyla çözemedim biraz daha üzerine düşeceğim. Illustator de biraz zor oluyor. Yanındaki normalde saniye Abim de ben buraya ekledikten sonra aklıma geldi akrebi silmeyi unutmuşum Saat Tasarımı YP Senin modellerinide görmek isterim Abim. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
saat, tasarimi, tasarımı