Sabit hosting için hazırladığım çalışma

Logo Tasarımları - Sabit hosting için hazırladığım çalışma Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhabalar sabit hosting için hazırladığım yeni çalışmam artıları ve eksileri yorumlayabilirmisiniz...

silveran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silveran(27)

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhabalar sabit hosting için hazırladığım yeni çalışmam artıları ve eksileri yorumlayabilirmisinizSabit hosting için hazırladığım çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 22-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence 1. çalışma logo rengi ve yazıların renkleri olarakta en uyumlu ve bütün o olmuş 2 3. çalışma logo ile yazılardaki renklilkgn aynı oluşu olmamış 4te cok soluk bence emeğine sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
silveran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silveran(27)

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2009 #3
bence 1. çalışma logo rengi ve yazıların renkleri olarakta en uyumlu ve bütün o olmuş 2 3. çalışma logo ile yazılardaki renklilkgn aynı oluşu olmamış 4te cok soluk bence emeğine sağlık iyi çalışmalar
teşekkür ederim bana görede en uyumlu çalışma ilk yaptığım çalışma diğerleri alternatif olarak göz önünde bulunsun istedim.Son çalışma ise çeşitli alanlarda kullanılması için baskılarda ve resimlerin üstünde opacity değeri düşürülerek kullanılması için tasarladım...
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2009 #4
cok klasık ve bsıt geldı bana yanı hostıng fırmasını anlatabılcek daha guzel fıkırler bulmalısınız. renkler guzel onlarda sorun yokta bence daha bıraz daha calısılmalı. kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #5
3. daha iyi olmuş bence
Bu mesajdan alıntı yap
swdsword isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swdsword(37)

Grafiker / Sivas

Alt 08-04-2009 #6
bunların hiçbiri olmamış neden diyeceksiniz...
bence kendinizden bişeyler katmanız lazım bu logolar piyasada haddinden çok gezinen hazır logo kalıplarına benziyor lütfen bu işleri bu kadar basite indirgemeyin.
Bu mesajdan alıntı yap