Şablon

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Şablon Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, bitkisel ürünlerle ilgili, bir kartvizit için, öneriniz ne olur. Elinde, Bitkisel Ürünlerle ilgili kartvizit şablonlar var mı? psd. ai yada diğer her türlü format olur. bir de ...

Şablon
Baterist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baterist

Hiç Biri / İstanbul

Şablon

Alt 10-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, bitkisel ürünlerle ilgili, bir kartvizit için, öneriniz ne olur.
Elinde, Bitkisel Ürünlerle ilgili kartvizit şablonlar var mı? psd. ai yada diğer her türlü format olur. bir de cdr olmasın.
teşekkür ederiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence şablon yerine kendin tasarla.Buraya yükle senin tasarımın üzerinden sana fikir veren çok olur.Dediğim gibi ilk adımı sen atmalısın.Yoksa o tasarım sana ait olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Baterist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baterist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-05-2009 #3
Evet . Doğru söylüyorsunuz. Tasarlıyorum elbette.
Peki . bir kaç sorum olacak. Siz kartvizit için hangi programı önerirsiniz photoshop tan yapıyorum ama ıllustrator u photoshop gibi rahat kullanamıyorum. sizin fikriniz nedir? freehand i hiç kullanamıyorum kartvizit oluşturamıyorum. o yuzden şablon bakayım dedim .
tesekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 11-05-2009 #4
Arkadaşım ben Corel kullanıyorumŞablon Sana önereceğim programlar CorelDraw,Freehand,Illustrator.Elbette Photoshop'da da yapabilirsin.Ancak Ölçüleri ve kesim paylarını (Vektör tabanlı programları kullanamadığına göre bu konu hakkında bilgin olmadığı kuvvetle muhtemel) ayarlayabilmen için Photoshop'a çok hakim olman lazım.Tabi baskıya göndermeden önce çalışmanı kaydedeceğin uzantıyı da bilmelisin.Jpeg veya Gif olarak kaydedersen olmaz.En sağlıklısı önceden işi bastıracağın matbaayla görüşüp Photoshop da yapacağını ve hangi uzantıda getirmen gerektiğini sormalısın.
Eğer sonuç alamıyacağını düşünüyorsan ki vektör tabanlı programları kullanamadığını yazmışsın.O takdirde bu işi yaptırmak için bir grafiker bulmalısın.

Sana diyebileceklerim bunlar.
Bu mesajdan alıntı yap