şablon tasarımı

Web Tasarımı - şablon tasarımı ...

şablon tasarımı
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

şablon tasarımı

Alt 01-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir şablon tasarladım sizce nasıl olmuş yorumlar lütfen

şablon tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yeni başlıyorsun sanıyorum. Öncelikle güzel başlamışsın diyerek devam etmek isterim. şablon tasarımı Yapmış olduğun tasarım 2000'li yıllarda yapılan son derece güzel tasarımlara benziyor. Bu söylediklerim şevkini kırmasın sakın. Bu işler yaptıkça gelişir. şablon tasarımı Ben ilk web sitemi word'de yapmıştım. Sadece linkler vardı bir iki resim de sağda solda. =) Yani seninki gayet güzel.

Yapman gerekeni söyleyeyim, ücretli tasarımlar satan sitelere girerek incele. Onlara bakarak birşeyler yapmaya çalış. Onları taklit etmeyi başarabildikten sonra, kendi hayal gücünü de kullanarak daha güzel çalışmalar yapmaya başlarsın. Unutma, ilham almak için başarılı çalışmaları görmezden gelemezsin. şablon tasarımı İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 12-07-2012 #3
değişik tasarımlar denemekten korkmayın. günümüz web sitelerinde görselliğin, daha doğru bir deyişle "göz alıcılığın" ön planda olduğunu unutmayın. elbette görselliği de abartmadan, sitenin metinleri ve diğer işlevleriyle optimize ederek kullanın.

ayrıca, istatistiklere göre bir paragraftan daha uzun metinleri kullanıcıların %75-80'ninin okumadığını da unutmayın.

görsellerde yer alan font seçimlerinizde alternatifleri değerlendirin.

renk uyumu konusunda zevkli görünüyorsunuz. bence biraz daha inceleme ile çok başarılı işler çıkarabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap