sabun kutuları

Ambalaj Tasarımı - sabun kutuları ...

sabun kutuları
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

" henüz " kutu halini almadılar:smile:

sabun kutuları

sabun kutuları

sabun kutuları

sabun kutuları

sabun kutuları

sabun kutuları

sabun kutuları

sabun kutuları

pdf i http://wtrns.fr/pTjJTjab5X9AV2
sabun kutuları
sabun kutuları
sabun kutuları

pdf i http://wtrns.fr/pTjJTjab5X9AV2
sabun kutuları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sabun kutuları başlığını görünce hemen girdim konuya...
açık olmak gerekirse gördüğüm çalışma hayal kırıklığına uğrattı beni...

daha otantik bir çalışma deneyin... kullandığınız çiçekleri photoshop ta bir kaç işlemden geçirip öyle kullanabilirsiniz...

sabun kutuları sabun kutuları

sabun kutuları

ortaya çıkacak çalışmayı tahmin edebiliyorum. umarım yardımcı olmuştur fikir konusunda. başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2011 #3
Yorumunuz için Teşekkür ederim, hangi konudu hayal kırıklığına uğradığınızı açıkca yazarmısınız; az evvel müşteriden onayı aldım, ama fikirleriniz den istifade etmek isterim.
örnekte verdiğiniz çiçeklerin fluu olması fikri açıkcası pek cazip gelmedi
Tekrar Teşekkür ediyorum, işlerinizde kolaylıklar dilerim:smile:

(firmanın losu daha iyi olsaydı çalışma da daha iyi olurdu galiba, birde o resimlerdeki gördüğünüz sabunu kullanma zorunluluğum var)
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 04-11-2011 #4
müşteri beğendiyse sorun yok....
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 04-11-2011 #5
Açıkcası sizden gerçekten tasarım niteliği taşıyan bir çalışma beklerdim çünkü o potansiyele sahipsiniz bu çalışmalar gözüme pek hoş gelmedi daha iyilerini yapacağınıza eminim başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2011 #6
Açıkcası sizden gerçekten tasarım niteliği taşıyan bir çalışma beklerdim çünkü o potansiyele sahipsiniz bu çalışmalar gözüme pek hoş gelmedi daha iyilerini yapacağınıza eminim başarılar..
yorumunuz için teşekkür ederim,
Bu mesajdan alıntı yap
rrkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rrkara

Webmaster / Hatay

Alt 04-11-2011 #7
Firmanın logosunda sorun var ve tasarımı zorluyor galiba. Ben ilk baktığımda sabunu şeker ya da lokum zannettim. Yiyesim gelmedi değil. Hele bademler harika duruyor. Ama sabun da değil, lokumda. Badem yerine badem çiçeklerini koysaydın daha iyi olmaz mıydı diye sormak geldi içimde.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 04-11-2011 #8
bence de logoda(mehmet ile başlayan) isim şekil güzel de o logonun üzerindeki yaprakımsı şey bütün düzeni bozuyor.

Bir de anlamadığım bir şey var. Defne sabunları yazıyor ama tek sabun defne sabunu, diğerler gül, badem .... diye gidiyor. Bu sabunların sadece defne olanında mı defne var yoksa her sabunda bir aroma ile birlikte defne aroması var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2011 #9
bence de logoda(mehmet ile başlayan) isim şekil güzel de o logonun üzerindeki yaprakımsı şey bütün düzeni bozuyor.

Bir de anlamadığım bir şey var. Defne sabunları yazıyor ama tek sabun defne sabunu, diğerler gül, badem .... diye gidiyor. Bu sabunların sadece defne olanında mı defne var yoksa her sabunda bir aroma ile birlikte defne aroması var mı?
firmanın adı mehmet aydın defne sabunları, sabun çeşitleri arasında da ayrıca defneli olanı var umarım anlatabilmişimdir. logo ve sabun görselini biribir değiştirmeden kullunmakmak zorunda olduğum için tasarım da biraz kısıtlama oldu müşteri onay verdi ama yorumlara bakınca çalışmada revizeye gitmek geliyor içimden, yorumun için Teşekkür ederim

Firmanın logosunda sorun var ve tasarımı zorluyor galiba. Ben ilk baktığımda sabunu şeker ya da lokum zannettim. Yiyesim gelmedi değil. Hele bademler harika duruyor. Ama sabun da değil, lokumda. Badem yerine badem çiçeklerini koysaydın daha iyi olmaz mıydı diye sormak geldi içimde.
Teşekkür ederim yorumunuz için; firma hemşeriniz hatayda,
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2011 #10
sabun kutuları
sabun kutuları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları