Saç boyası kutu çalışması

Ambalaj Tasarımı - Saç boyası kutu çalışması Sponsorlu Bağlantılar Bu boya firması için yaptığım kutu çalışmalarından bazıları. 2 farklı ürün çin kutu çalışması Yukarıdaki çalışma firmanın promosyon kutusu daha tam olarak bitmedi. Kutuda kullandığım fotoğraf pek hoş ...

impasse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impasse

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu boya firması için yaptığım kutu çalışmalarından bazıları. 2 farklı ürün çin kutu Saç boyası kutu çalışmasıçalışması

Yukarıdaki çalışma firmanın promosyon kutusu daha tam olarak bitmedi. Kutuda kullandığım fotoğraf pek hoş değil ama firmanın isteği..

Bu ise promosyon dışında sadece saç boyasının kullanılacağı kutu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine sağlık hoş bir çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #3
1. çalışmanın arka kısmında doğadan gelen fırsati kaçırmayın olmalı. ön kısmında kadının yan tarafındaki gri alanın fazlalığı gözüme battı açıkçası.

saç boyasının kullanılacağı kutunun ön kısmı daha dolu dolu olmuş albenisi var yalnız arka kısmı bana çocuk mamalarını andırdı nedense. ayrıca sıraladığınız içeriklerin altında ....gibi vitaminin üzerindeki çizgiyi kaldırın ki bütünlük oluşsun.
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-01-2009 #4
bnce daha ilgin bişey yapa bilirdiniz pek hosuma gitmedi meyveler havada ucusuyo
Bu mesajdan alıntı yap
impasse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impasse

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #5
1. çalışmanın arka kısmında doğadan gelen fırsati kaçırmayın olmalı. ön kısmında kadının yan tarafındaki gri alanın fazlalığı gözüme battı açıkçası.

saç boyasının kullanılacağı kutunun ön kısmı daha dolu dolu olmuş albenisi var yalnız arka kısmı bana çocuk mamalarını andırdı nedense. ayrıca sıraladığınız içeriklerin altında ....gibi vitaminin üzerindeki çizgiyi kaldırın ki bütünlük oluşsun.
emeğinize sağlık

1. Konuyu açarken tasarım aşamasında olduğunu yazmıştım zaten yazım hatasının farkındaydım.
2. Tabiki çalışma hayatının içinde bulunan herkesin de bildigi gibi tasarım çalışmaları firmaların istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenmek zorunda kalıyor ön taraftaki pencerenin büyük olması firmanın isteği doğrultusunda kutunun içine koydukları ürünün net bir şekilde görünmesini istemelerinden kaynaklanıyor.
3. Kutunun arkada tarafındaki görseller (hindistan cev. vs.) firma tarafından bir önceki kutularında kullanılmış olan ve bu tasarım çalışmasında da istenilen bir özellik. Saç boyası kutu çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-01-2009 #6
güzel çalışma bence, yada en azından kendi yapamadığım şeyleri çok irdelemiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #7
eline sağlık renk seçimleri bence yerinde ve göz yormuyor sade ancak çekici olmuş saygılar:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2009 #8

emeğinize sağlık
Arkadaşımızın fikrine ek olarak bir iki nokta rahatsız edici buldum...

1. Birinci çalışmanızda doğadan gelen fırsatı kaçırma yazısında uygulanan kontur ve çigisel gölgeler çalışmanın genel konseptine aykırı gibi, çalışmanın bütününe bakıldığında orası sırıtıyor, bence onları da daha düz fontlarla ve gölgesiz yapmalısınız.. vurgulamak istiyorsanız genel çizgiyi bozmayan bir yöntem bulmalısınız

2. Organik içerikli yazısında bir hata var, organik bir isim değil bir sıfat, yani şöyle olabilir; organik ürünler içerir, sizinkisi biraz özel içerir, sarı içerir, hafif içerir gibi olmuş (umarım hatayı anlatabilmişimdir)

3. İkinci çalışmanızdaki kadının yüzünde lekeler ve çiller var, bence bunları temizlemelisiniz, her ne kadar saç bakım kremi olsa da kullandığınız modelin yüzü de en az saçı kadar kusursuz olmalı...

4. Arkadaki meyvelere de bir çözüm bulmalısınız, manav tezgahı gibi duruyor ve bir kozmetik ürününden çok bir gıda ürününü anımsatıyor...

Genel olarak güzel bir çalışma, sanırım rötuşlarla çok daha güzel olacak... emeginize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #9
ön taraftaki pencerenin büyük olması firmanın isteği doğrultusunda kutunun içine koydukları ürünün net bir şekilde görünmesini istemelerinden kaynaklanıyor.
Bunu siz belirtmediğiniz taktirde ben bilemem değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-01-2009 #10
Bence gayet güzel, sade, hoş çalışma olmuş. Görsellik hakkında yapılan eleştirilerin hiç birine katılmıyorum meyveler dışında. Yazılarda grammar hatalar olabilir. ama o son aşamadır zaten. Genel olarak çok güzel duruyor. 2. çalışmadaki resmi de çok beğendim. Çok kaliteli. Kız da güzel. Neden beğenmediniz acaba?

3. İkinci çalışmanızdaki kadının yüzünde lekeler ve çiller var, bence bunları temizlemelisiniz, her ne kadar saç bakım kremi olsa da kullandığınız modelin yüzü de en az saçı kadar kusursuz olmalı...
çiller kusur değildir. Ayrıca resim zaten retouch yapılmış.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
boyasi, calismasi, kutu, sac