Sade , 3 renk el ilanı çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sade , 3 renk el ilanı çalışmam ...

Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 09-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yöneticilere mesaj atmama rağmen bir önceki konumun neden silindiğinin cevabını alamadım bu yüzden yeni konu açıyorum.Eğer sorun bende ise neden sildiğinizi bana iletirseniz aynı hatayı tekrarlamamaya çalışırım.

Düşünceleriniz?

Gösterilen duyarlılık için teşekürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 09-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gri yi siyahın tramı olarakta kullanabilr ve 3. bir rengi ekleyebilirsin sen graiyi 3demişsin ama bence onu tram yap birde 3.renk ekle çeşit olsun
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2008 #3
sanırım çalışmanızda reklam olduğu için konu kaldırıldı forum kullanımını okuyun öncelikle
Bu mesajdan alıntı yap
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2008 #4
bence çalışamda reklam oldugu için konunun kaldırılması saçma olur çünkü yaptıgımız iş burada sundugumuz bütn herşey reklam urunu bütün tasarımlarda firmalara yaptıgımız reklamlar var ozaman bütün çalışmaları kaldırmaları gerekir Sade , 3 renk el ilanı çalışmam
diye düşünüyorum ben
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2008 #5
ama web adresleri var çalışmada, yukarıda reklam verenler neden bedelini ödeyip reklam verirken buradaki çalışmada bulunan web adresleri kalsınki ?
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 09-02-2008 #6
Arkadaşımız benim ile irtibata geçmiştir. Geçen gün kendisi bu çalışma için fikir istemiş ve biraz dersini çalışmasını söylemiştim. Gördüğüm kadarı ile dersini çalışmış. Naçizane önerimi dinleyerek hem kendi işini hemde kamuoyunu aydınlatmıştır.

Çalışma söylenildiği gibi reklam içermekte. Netice de işimiz reklam.Ama bir de şu var ki bazı üyeler kendi reklamlarını yapma derdindeler. Bunu hissettiren çalışmalar ne yazık ki forumdan ayıklanıyor.

Arkadaşımız eğer çalışmasında bu iletişim ve forumdan bilgilenme sürecini belirtmiş olsaydı reklam olmadı açıkça görülebilirdi.

Çalışma genel anlamda hoş, bilgilendirme olması çok iyi , firma bunu gördüğünde arkadaşımızın reklamını yaptığı firmaya yaptırmasada bilgilecek .Etkin bir çalışmadır benim gözümde. Böyle bilgiyi barındıran ilanı okurum el altında tutarım.

Lafı fazlası ile uzattım, ama bu açıklamaları yapmamda ki neden. İleride diğer üyelerimiz de aynı sorunlarla karşılaşması içindir.

Sevgi ve saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 09-02-2008 #7
gri yi siyahın tramı olarakta kullanabilr ve 3. bir rengi ekleyebilirsin sen graiyi 3demişsin ama bence onu tram yap birde 3.renk ekle çeşit olsun

kesinlikle katılıyorum.
ya 3. bir renk ekleyebilirsin. ya da bu iş 2 renkli bir iş;
2 renk bastırarak biraz daha ekonomik olmasını sağlayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 09-02-2008 #8
Not : belirtildiği gibi çalışmada site adresi kaldırılabilir yada flu olabilirdi. Buda bizleri sıkıntıya sokmaz dı . Arkadaşımızın insiyatifine kalmıştır. Gerekli düzenlemeyi yapmak isterse bu başlık altına eklesin düzenlemesini yapacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 09-02-2008 #9
Not : belirtildiği gibi çalışmada site adresi kaldırılabilir yada flu olabilirdi. Buda bizleri sıkıntıya sokmaz dı . Arkadaşımızın insiyatifine kalmıştır. Gerekli düzenlemeyi yapmak isterse bu başlık altına eklesin düzenlemesini yapacağım.
Tamamen benim hatam özür diliyorum.Aslında reklam boyutunu düşünmemiştim hemen site adreslerini düzenleyerek tekrar yollayacağım.

Ayrıca diğer arkadaşlar için düşünceleriniz ve yorumlarınıza teşekkürler.
[COLOR="Red"]Bahtınur[/COLOR],[COLOR="Red"]handemir[/COLOR] dikkate alacağım teşekkürler.
Aslında logodan sonraki kısmı tamamen gri düşündüm ancak ortadaki slogan tarzı yazıyı sade bir şekilde belli etmem gerekiyordu ama yinede 2 renk deneyeceğim.

Ayrıca çalışmamdaki reklam içerikli yazılar gizlenmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
shalamars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shalamars

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2008 #10
Web sitesi olma zorunluluğu ile ilgili yasa henüz netleşmedi. (Yasa taslağı sadece "Sermaye Şirketlerini" kapsıyor, ayrıca M.E.B.' nın okullar için çıkardığı web sitesi yönetmeliğine benzer bir yönetmelik yasa içerisinde yer almakta. Yönetim kurulu toplantı tutanakları, aylık, yıllık mali raporlar vs. vs.) Bu yüzden çıkmayan yasayı referans alarak, reklam yapmak etik gibi görünmüyor. Üstelik hukuki yaptırımları da olabilir.

Oldukça iddalı bir isme sahip olan tasarım firması için, olmaması gereken maddi hatalar var.
1- Bu devirde kimse 300 ytl'ye profesyonel site yapmaz.
2- "Beğenmezseniz paranız iade" verilmek istenilen imajı zedeliyor.
3- "Müşteri getir, %50 indirimi kap" mantığını anlayabilmiş değilim. Kötü bir pazarlama tekniği.
Grafik tasarıma gelince, nacizane önerim tasarım bu şekli ile baskıya gidecekse, kuşe kağıda baskı yapmayın. Ya da tasarıma siyah ögeler ekleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
sade, renk, ilan, almam