sade bir kartvizit

Kartvizit Tasarımları - sade bir kartvizit Sponsorlu Bağlantılar ders amaçlı yapılmıştır..yorumlarınızı bekliyorum......

sade bir kartvizit
aspendos42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspendos42

Grafiker / Konya

sade bir kartvizit

Alt 23-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ders amaçlı yapılmıştır..yorumlarınızı bekliyorum...

sade bir kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C-Larinase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Larinase

Öğrenci (Grafik) / Kastamonu

Alt 23-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şık olmuş ama arka planının kartvizitte nasıl duracağını bilmiyorum. Birde kesim payları var sade bir kartvizit Özellikle Şeker Market yazısına bittim sade bir kartvizit

Not:Serkan Ateşol yazısının altındaki o çizgiyi kaldırırsanda iyi olur gibime geliyor sade bir kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Abdullah SaRıCa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullah SaRıCa

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2010 #3
Harbi kesim payı diye bişey var dibe dayamışsın sade bir kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap

aspendos42

Grafiker / Konya

Alt 24-06-2010 #4
baskıya gidip kesim yapılmayacağı için öyle yapıldı sade bir kartvizit sadece denemedir..
Bu mesajdan alıntı yap
Grafi_qirll... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi_qirll...

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #5
öncelikle emeğinize sağlık,ama şunu söylemek istedim belki sizde farketmişsinizdir kartvizitinizin adres kısmı bana itici geldi, sanki oraya italic yazı tipi kullansanız daha hoş durcakmış gibi,tabi seçim sizin benimkisi sadece öneri...
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-06-2010 #6
Emeğinize sağlık. Ders amaçlı yapıldığı için ve siz grafiker olmadığınız için yaptığınız bu çalışmaya iyi yapmıssınız diyebilirim. Grafikerim diyip de daha kötü tasarımları çok gördüm. Fakat sonuç olarak biraz da tecrübe olarak benim söyleyeceğim çalışma olmamış. Emeğinizi kötülemiyorum sakın yanlış anlamayın ama daha çalışmanız gerek sade bir kartvizit. Daha açık konuşayım biraz değil bayaaa bi çalışmanız gerek sade bir kartvizit. Hayatınızda Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

aspendos42

Grafiker / Konya

Alt 28-06-2010 #7
arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.bunu arkadaşım yaptı.zaten kendim yapmış olsaydım mutlaka çok çok daha farklı yapardım. arkadaşım yeni öğreniyor bu tür uygulamaları.. daha doğrusu bu işe bi kaç ay oldu gireli.. benden yardım istedi ama kendisinin yapması gerektiğini söyledim.. buraya da atıp sizin yorumlarınızı gösrmesini istedim.. sade bir kartvizit yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 28-06-2010 #8
sadelik böyle birşey değil.
Daha çok araştırma yapmalı ve beğendiğiniz çalışmaları taklit ederek çalışmalısınız.
Elbette bu taklitler çalışma amaçlı kalmalıdır.

başarılar.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 28-06-2010 #9
Bence sade değil hatta karmaşık olmuş. :S İtalik karakter yerine düz bir karakter dene sade bir kartvizit
Bir de kesim payını unutma. Zeminsiz yapmayı dene. logoyu biraz büyült. Yazılarında puntosunu birbirine orantılı yapmayı dene.
Bu mesajdan alıntı yap