sadece fikir

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - sadece fikir ...

sadece fikir
ozy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozy

Grafiker / Rize

sadece fikir

Alt 28-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ilköğretime dergi hazırlıyorum. Derginin ismini TURKUAZ seçtiler, kapak için resim veya yazı vermediler, bana bıraktılar, nası bişey yapabilirim fikir verirseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 28-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
verdiğn bilgiler kapak oluşturmak için yetersiz. şöyle düşün kapak içeriğin bir nevi özeti olmalıdır. bunun için önce içeriği oluştur ve bu içeriğe göre kapağı şekillendir. ben hep öyle yaparım ve iç dizayn bana çok hoş fikirler verir. sende öyle yap. içeriği oluştur ve kapağı buna göre düşün. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

ozy

Grafiker / Rize

Alt 29-12-2007 #3
verdiğin cevap için teşekkür ederim

evet şu an zaten içinin çalışmalarını tamamlıyorum. İçinde öğrencilerin yazıları var. İç dizaynı yaparken bile kafam rahat değil hep kapakta ne yapabilirim düşüncesi var. :upset:
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 29-12-2007 #4
ogrencilerin calismalari ve yazilari varsa bence vektorel cizilmis ogrenciler kullabilirsin ve biraz renkleri canli kullan icinde kullandigin bilgilerede yer ver kolay gelsinnn
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-12-2007 #5
verdiğin cevap için teşekkür ederim

evet şu an zaten içinin çalışmalarını tamamlıyorum. İçinde öğrencilerin yazıları var. İç dizaynı yaparken bile kafam rahat değil hep kapakta ne yapabilirim düşüncesi var. :upset:

peki yazılar neyle alakalı. bir düşünceye göremi yazılmış yoksa herkes kafasına göremi yazmış. yazıların çoğunluğu neyi anlatıyyor ana fikir olarak ne çıkar yani?
Bu mesajdan alıntı yap

ozy

Grafiker / Rize

Alt 30-12-2007 #6
Dergi genel konuları kapsıyor, yani öğrencilerin yazmış olduğu kompozisyon ve şiirler var. Öğretmenlerin yazıları da var mesela edebiyat öğretmeni bi yazarı tanıtmış, rehber öğretmeni de matematik dersinin nasıl sevilebileceği konusunda öğrencilere bilgi vermiş. Bu tür bilgilerin olduğu bi dergi. Kapağıda bana bıraktılar dergiyi tümüyle bu çarşambaya kadar bitirmem gerekiyor. Şu an içi bitmek üzere.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sadece fikir