sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir

İş Arayan İlanları - sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir Sponsorlu Bağlantılar sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Evli ...

ozgurnigdeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurnigdeli

Ressam / İzmir

Alt 18-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir

Aranan Şehir: İzmir

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba ,

Fırçacı tabela ustasıyım.30 yasındayım.Sadece folyo kesim yapıstırma plotter makinaları hakkında bilgi almak istiyorum.Diğer digital sistemler vs ilgilenmiyorum.İzmirde boş zamanlarımda yanına takılabilecegim bana bu konularda yardımcı olacak bir usta arıyorum.Her hangi bir ücret talep etmiyorum.İş aramıyorum.Sadece bir kaç gün içinde olabilir.Biilgisayar bilgim çok iyidir fakat corel draw vs kullanmadım.

E-posta:

Telefon: 0507 914 50 22
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir - sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir ya da sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir | sadece folyoyu ögrenmek istiyorum izmir - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap