sadece indesing bilmek...

Temel Tasarım İlkeleri - sadece indesing bilmek... ...

kocagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kocagöz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sadece indesing bilmek bir dergi çıkarmada bir önemi olur mu ? illustrator bilmeyince bir anlamı kalmaz mı yoksa
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deadstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deadstar

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
indesign çok iyi derecede bilmek kesinlikle artı dır.fakat illustrator ve photoshopta gereklidir. dergi konseptini illustrator de daha kolay ve etkili tasarlayabilirsin.Patternler yaratıp indesign da swatch olarak kullanabilirsin.Photoshopta ise koyacağın resimler ve fotoğrafları editleyip, indesign a aktarırsın. diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 25-07-2009 #3
İyi derecede bilindiği takdirde yeterli olabilir fakat yardımcı proğramlara da ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda mutlaka olur. yardımcı proğramlarla daha hoş tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 26-07-2009 #4
çok iyi bilsende yinede photoshop veya illüstratöre ihtiyacın olacaktır resim düzenlemelerinde veya vektörel bir takım görseller hazırlamakta.
Bu mesajdan alıntı yap