SafA Design | 3D 2D Autocad ve Adeko Teknik Çizim - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - SafA Design | 3D 2D Autocad ve Adeko Teknik Çizim - Türkiye Geneli ...

SafaDesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SafaDesing

Webmaster / İzmir

Alt 12-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SafA Design | 3D 2D Autocad ve Adeko Teknik Çizim

Program/Seviye:
Adeko : İleri Seviye
Autocad : İleri Seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Meslke Yuksek Okulu Mobilya bölümü meuznuyum 5 senedir Adeko ve Autocad progamları dersleri aliyorum Mutfak tasarım yatak odası banyo vestiyer dolap tasarımları yapabilirm 3d 2d çizimleri 3 görünüşleri kesit çizimler ve Kesim listesi çikartabilirim

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
SafA Design | 3D 2D Autocad ve Adeko Teknik Çizim - Türkiye GeneliSafA Design | 3D 2D Autocad ve Adeko Teknik Çizim - Türkiye GeneliSafA Design | 3D 2D Autocad ve Adeko Teknik Çizim - Türkiye GeneliSafA Design | 3D 2D Autocad ve Adeko Teknik Çizim - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..