Safranbolu Proje

Kartvizit Tasarımları - Safranbolu Proje Sponsorlu Bağlantılar Acemice bir çalışma oldu. Yorumlarınızı bekliyorum. Dipçe: Grafiker değilim. Programlamacıyım boş zaman öldürmek için corel kurcalıyorum şu sıralar....

Safranbolu Proje
YaLquzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaLquzaq(36)

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Safranbolu Proje

Alt 09-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acemice bir çalışma oldu. Yorumlarınızı bekliyorum.

Dipçe: Grafiker değilim. Programlamacıyım boş zaman öldürmek için corel kurcalıyorum şu sıralar.

Safranbolu Proje
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 09-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazılarla arkadaki görseller birbirine girmiş, yazıların arkasından küçülterek kenara çekin görselleri. Çok çok eleştiriye ihtiyacı var, aslında sıfırdan yapılması lazım Safranbolu Proje
Bu mesajdan alıntı yap

YaLquzaq(36)

Alt 09-07-2012 #3
Hocam daha 15 dakika önce bitti sabah siftah yaptım corele. O görseller tek bir resim. Plotter makinası komple. Kaç kez sıfırdan yapmam gerekeceğini ölçmem gerekli burada farkındayım Safranbolu Proje
Bu mesajdan alıntı yap
Bthnkrgz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bthnkrgz

Grafiker / Adıyaman

Alt 09-07-2012 #4
İyi günler yorum yapmak gerekirse herşey iç içe olmus yani gözü yoruyor emeğinize sağlık Safranbolu Proje
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2012 #5
hocam madem programlamacısın grafik programlarını kullanarak zaten öldürüyorsun o zamanı bende bilgisayar programcılığını okudum liseye kadar üniversite okumadığım için bıraktım. sonra grafiğe yöneldim madem programcısın hiç bulaşma bence bu tür işlere hani ben senin yerinde olsam proje üretip program yazardım. sunumumu yapıp web sitemde yayınlardım.. elbet bir alıcı çıkacaktır. yanlış mıyım ?
Bu mesajdan alıntı yap
Grekonia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grekonia

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-07-2012 #6
kendi düşüncemi söylüyorum bence üstünde daha fazla çalışmasın hiç begenmedim üzerinde daha fazla çalışırsan bence daha güzel birşeyler olacağından eminim. iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

YaLquzaq(36)

Alt 10-07-2012 #7
İyi günler yorum yapmak gerekirse herşey iç içe olmus yani gözü yoruyor emeğinize sağlık Safranbolu Proje
Eyvallah hocam sağ ol yorumun için.

hocam madem programlamacısın grafik programlarını kullanarak zaten öldürüyorsun o zamanı bende bilgisayar programcılığını okudum liseye kadar üniversite okumadığım için bıraktım. sonra grafiğe yöneldim madem programcısın hiç bulaşma bence bu tür işlere hani ben senin yerinde olsam proje üretip program yazardım. sunumumu yapıp web sitemde yayınlardım.. elbet bir alıcı çıkacaktır. yanlış mıyım ?
Grafikerlik yapmak gibi bir niyetim yok hocam. Boş vakitte farklı şeylerle uğraşmak niyetindeyim sadece. Bence de herkes kendi işini yapmalı.

kendi düşüncemi söylüyorum bence üstünde daha fazla çalışmasın hiç begenmedim üzerinde daha fazla çalışırsan bence daha güzel birşeyler olacağından eminim. iyi çalışmalar...
Sağ ol hocam. bir dahaki boş zamanımda umarım daha fazla çalışma fırsatım olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ewiLdarQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewiLdarQ

Grafiker / Denizli

Alt 10-07-2012 #8
Bence iyi bir uğraş bulmuşsun, zamanla gelişirsin.. Sitedeki örnekleri inceleyerek de kendi eksiklerini bulabilirsin.. Nice grafikerlerden farkın yok bence :P
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 11-07-2012 #9
Örnekler incelemeni tavsiye ederim,boş vakiti ilk önce bu yanda öldür derim Safranbolu Proje
Bu mesajdan alıntı yap