Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit ...

By-grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By-grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmakta olduğum firma için kartvizit çalışmam

birde usta gözlerden yorum almak istedim iyisiyle kötüsüyle. . .Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Naçizane birkaç eleştiri getirebilirim...

Öncelikle kartın oldukça sade, sıradan, basit.. İstediğini seç Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit
Beyaz kabak gibi ortada, alta bi fon, zemin atarak çalışmanın havasını sıradanlıktan kurtararak bir hareket katabilirdin..
İkinci olarak ismin etrafındaki vektörler yoruyor.. isimden ziyade kartvizite çalışmalıydın..
Son ve en önemlisi logo herzaman isimden büyük olmalı kural budur Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2013 #3
Naçizane birkaç eleştiri getirebilirim...

Öncelikle kartın oldukça sade, sıradan, basit.. İstediğini seç Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit
Beyaz kabak gibi ortada, alta bi fon, zemin atarak çalışmanın havasını sıradanlıktan kurtararak bir hareket katabilirdin..
İkinci olarak ismin etrafındaki vektörler yoruyor.. isimden ziyade kartvizite çalışmalıydın..
Son ve en önemlisi logo herzaman isimden büyük olmalı kural budur Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit

Kolay gelsin..
Aynen katılıyorum ve extra bir kaç şey ekliyorum hemen Sağlam Mücellit Kurumsal Kartvizit Arka ve öndeki logolar birbirlerinden farklı ironikki önde SAĞLAM ajanda yazıyor. İsmin etrafında kullandığın şekillerse hareketli a simetrik ve sağlamlığı vurgularmıyor. Çok ters olmuş tasarım .

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap